Pobierz program Nokia Handwriting Calculator dla telefonów z ekranem dotykowym S60 i systemem Windows

Kalkulator pisma ręcznego to fajna aplikacja, która prezentuje nową technologię rozpoznawania pisma ręcznego firmy Nokia. Umożliwia on obliczanie odręcznych wyrażeń matematycznych za pomocą urządzenia Nokia z ekranem dotykowym (oraz komputera PC z systemem Windows).

Najlepsze jest to, że jest to dostępne dla systemu Windows i można go łatwo używać. Należy pobrać mały plik i rozpakować go. Następnie uruchom plik o nazwie Kalkulator pisma ręcznego i napisać wyrażenie matematyczne za pomocą myszy. Zobaczysz dane wyjściowe w czasie rzeczywistym.

Kalkulator pisma ręcznego (PC)

Kompatybilność i wymagania systemowe:

  • Wersja dla systemu S60 została przetestowana na telefonie Nokia 5800 XpressMusic i powinna działać na wszystkich urządzeniach dotykowych firmy Nokia opartych na tym systemie S60 5th Edition.
  • Wersja Maemo jest testowana na urządzeniach Nokia N800 i N810 i powinna działać na wszystkich tabletach internetowych Nokia z oprogramowaniem OS2008.
  • Wersja dla komputerów PC jest testowana na Windows XP SP2 i Vista.

Pobierz Kalkulator pisma ręcznego

Instalator dla S60 (e.g. Nokia 5800 XpressMusic)
Pobierz (SIS, 181 kB)
Instalator dla Maemo (e.g. Nokia N800, N810)
Pobierz (DEB, 175 kB)
Instalator dla Windows PC
Pobierz (ZIP 175 kB)

Jest to bardzo przydatne narzędzie, ponieważ umożliwia łatwe obliczanie typowych wyrażeń matematycznych bez konieczności wpisywania czegokolwiek.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka