Pobierz Visual Studio 11 Beta [Instalatory standalone]

Po wydaniu Windows 8 Consumer Preview (Windows 8 Beta), Microsoft udostępnił również Visual Studio 11 Beta oraz .NET Framework 4.5 Beta. Bez względu na wielkość i złożoność organizacji lub projektu, Visual Studio 11 Beta pomoże Ci przekształcić Twoje pomysły w oprogramowanie. Do pobrania Visual Studio 11 Beta nie jest wymagane konto subskrybenta MSDN, każdy może pobrać i wypróbować program za darmo, aby przekonać się o jego nowościach!

Microsoft_Visual_Studio

„Visual Studio 11 oferuje ulepszony interfejs programisty, który obejmuje uproszczony interfejs użytkownika zaprojektowany tak, aby programiści mogli skupić się na swojej pracy, z mniejszą liczbą elementów rozpraszających uwagę i łatwiejszym dostępem do potrzebnych im narzędzi.

Visual Studio 11 Beta jest dostępne w 4 edycje czyli: Ultimate, Premium, Professional i Test Professional. Skorzystaj z tabeli porównawczej, aby określić, która edycja Visual Studio 11 Beta jest najlepszym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb i praktyk w zakresie tworzenia aplikacji. Poniżej znajdują się oficjalne łącza do Instalator offline Visual Studio 11 Beta. Pobierz żądaną edycję jako plik obrazu ISO, zamontuj go lub nagraj na płytę DVD, a następnie przystąp do instalacji.

Visual Studio 11 Beta – [Bezpośrednie linki do pobrania]

Visual Studio 11 Ultimate Beta to kompleksowa oferta ALM dla organizacji tworzących i obsługujących wysoce skalowalne aplikacje i usługi programistyczne.

Pobierz Visual Studio 11 Ultimate Beta – wersja angielska (ISO)

Visual Studio 11 Premium Beta oferuje zintegrowane rozwiązanie ALM, które łączy interesariuszy, użytkowników i funkcje tworzenia oprogramowania w celu dostarczania atrakcyjnych aplikacji jako jednolity zespół.

Pobierz Visual Studio 11 Premium Beta – wersja angielska (ISO)

Visual Studio 11 Professional Beta to ujednolicone doświadczenie programistyczne, które umożliwia programistom tworzenie wielowarstwowych aplikacji w sieci, chmurze i na urządzeniach.

Pobierz Visual Studio 11 Professional Beta – wersja angielska (ISO)

Visual Studio 11 Test Professional Beta jest idealny dla testerów, analityków biznesowych, menedżerów produktu i innych interesariuszy, którzy potrzebują narzędzi do współpracy zespołowej, ale nie pełnowartościowego IDE dla programistów.

Pobierz Visual Studio 11 Test Professional Beta – English (ISO)

Inne rzeczy:

  • Pobierz pakiet językowy Visual Studio 11 Ultimate Beta – angielski
  • Pobierz Visual Studio 11 Beta Przewodnik po produkcie [PDF]
  • Pobierz .NET Framework 4.5 Beta

Obsługiwane systemy operacyjne:

  • Windows 7 (x86 i x64)
  • Windows 8 Consumer Preview (x86 i x64)
  • Windows Server 2008 R2 (x64)
  • Windows Server 8 Beta (x64)

Referencje:

  • Visual Studio 11 Beta i .NET Framework 4.5 Beta Spraw, by rozwój oprogramowania był szybki, oparty na współpracy i skoncentrowany
  • Witamy w wersji beta Visual Studio 11 i .NET Framework 4.5
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka