Pobierz Visual Studio 11 Developer Preview & .NET Framework 4.5 Developer Preview

Wersja Visual Studio 11 Developer Preview jest już dostępna dla subskrybentów MSDN. Wśród plików dostępnych na żywo znajdują się Visual Studio 11 Developer Preview, Team Foundation Server Developer Preview oraz Windows Server 8 .NET Framework 4.5 Developer Preview. Podczas wczorajszej imprezy BUILD firma Microsoft zademonstrowała, jak programiści mogą tworzyć aplikacje w stylu Metro bezpośrednio z tabletów z systemem Windows 8 za pomocą nowego Visual Studio 2011.

visual-studio

Subskrybenci MSDN mogą dziś pobrać podgląd, a także nowe wydanie .NET Framework 4.5 Developer Preview. Ogólna dostępność będzie w piątek, 16 września.

Visual Studio 11 zapewnia zintegrowane doświadczenie programistyczne, które obejmuje cały cykl tworzenia oprogramowania od architektury po tworzenie kodu, testowanie i wiele więcej. W tym wydaniu dodano obsługę systemu Windows 8 i HTML 5, umożliwiając korzystanie z platform na urządzeniach, w usługach i w chmurze.  Integracja z Team Foundation Server umożliwia całemu zespołowi współpracę w całym cyklu rozwoju oprogramowania w celu tworzenia wysokiej jakości aplikacji.

visual-studio-2011_templates

.NET 4.5 NET Framework 4 koncentruje się na najważniejszych wymaganiach programistów we wszystkich naszych kluczowych technologiach i zawiera nowe funkcje programowania asynchronicznego w C# i Visual Basic, wsparcie dla maszyn stanowych w Windows Workflow oraz zwiększone inwestycje w HTML5 i CSS3 w ASP.NET.

• Pobierz Visual Studio 11, NET Framework 4.5 Developer Preview, oraz Team Foundation Server 11 [Dla subskrybentów MSDN]
  • Ogólna dostępność w piątek, 10:00 PDT dla Visual Studio 11 i Team Foundation Server 11 można pobrać.

Referencje:

• Co nowego w Visual Studio 11 Developer Preview