Pobierz Yahoo! Pełny instalator offline programu Messenger 11 Beta

yahoo! Yahoo! udostępniła dziś nową wersję beta gry Yahoo Messenger 11 która jest już dostępna do pobrania za darmo. Yahoo! Messenger to popularny klient komunikatora internetowego, a nowa wersja beta sprawia, że jest on jeszcze bardziej ekscytujący.

Komunikator Yahoo 11 beta

Oprócz wiadomości błyskawicznych, SMS-ów i wykonywania połączeń głosowych i wideo można teraz grać w najpopularniejsze gry gry społecznościowe stworzone przez firmy Zynga, Elex i OMGPOP w ramach Yahoo! Posłaniec. Do gier tych należą:

  • Fishville i Mafia Wars od Zyngi – już wkrótce
  • Balloono, Pool, Draw My Thing z OMGPOP
  • Szczęśliwe żniwa & Szczęśliwego Dworu od Elex

Yahoo! Messenger 11 umożliwia zarządzanie wszystkimi sieciami społecznościowymi z jednego miejsca i utrzymywanie kontaktu z grupami znajomych w różnych sieciach społecznościowych.

  • Bądź na bieżąco z przyjaciółmi, gdziekolwiek są – Przeglądaj, komentuj i polub aktualizacje z Yahoo! Pulse, Flickr, Facebook, Twitter i inne – wszystko z jednego miejsca, bezpośrednio w Yahoo! Messenger.
  • Publikowanie jednego statusu w wielu sieciach społecznościowych – Udostępniaj swój status w Messengerze jednocześnie na Yahoo! Pulse, Facebook i Twitter.
  • Rozmawiaj na czacie z przyjaciółmi z Facebooka – Oprócz znajomych z Windows Live możesz teraz kontaktować się z przyjaciółmi z Facebooka za pośrednictwem Yahoo! Messenger.

Obsługuje komputery PC, telefony iPhone, a teraz także systemy Android, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie zawsze i wszędzie. Prowadź bezpłatne rozmowy wideo oraz udostępniaj zdjęcia i filmy między różnymi urządzeniami i rozmawiaj praktycznie z dowolnego miejsca. Możesz być zalogowany na wielu komputerach jednocześnie i łatwo uzyskać dostęp do ostatnich rozmów z dowolnego komputera.

Wypróbuj teraz! Pobierz Yahoo! Messenger 11 Beta

Pobierz samodzielny instalator z Yahoo! Messenger 11 Beta v11.0.0.1751 (16.2 MB)

via [Techie Buzz & Yahoo! blog messengera]

AKTUALIZACJA –  Yahoo! Messenger 11 Final już dostępny [Pobierz]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka