Premiera nowego iPoda Touch 4G [funkcje, zamów teraz w przedsprzedaży]

Oprócz iPoda Shuffle i iPoda Nano firma Apple zaprezentowała na specjalnej imprezie także wyczekiwany nowy iPod Touch. Nowy iPod touch jest naprawdę fajny i ma niesamowite funkcje iPhone’a 4, takie jak: wideorozmowy Facetime, wyświetlacz Retina, nagrywanie wideo HD i centrum gier. iPhone’y i iPody touch mogą rozmawiać przez FaceTime.

nowy_ipod touch_lauch

Strona nowego iPoda touch ma 4x większą liczbę pikseli z niezwykłym wyświetlaczem. Posiada on układ A4, ten sam, który zasila iPhone’a. Jest też 3-osiowy żyroskop, iOS 4.1 z Game Center, przednią kamerą do FaceTime oraz tylną kamerą do nagrywania wideo HD i robienia zdjęć. Nie ma żadnych informacji o braku. megapikseli w tylnej kamerze.

nowy ipod touch

ipodtouch_new

Najważniejsze różnice między starym a nowym iPodem touch są następujące: waga nowego iPoda touch została zmniejszona o 14 gramów, a głębokość o 1 cm.3 mm, szerokość zmniejszona o .1 cal i wysokość zwiększona o .1 cal.

Ceny i dostępność – Dostępny jest w trzech modelach: 8 GB za 229 USD, 32 GB za 299 USD i 64 GB za 399 USD. Można je już zamawiać w przedsprzedaży, będą dostępne w przyszłym tygodniu.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka