Przeglądaj zdjęcia z Instagrama w przeglądarce internetowej dzięki Webbygram

Nadszedł czas, aby użytkownicy Instagrama byli zachwyceni, ponieważ mogą teraz przeglądać swoje zdjęcia z Instagrama bezpośrednio w przeglądarce za pomocą Webbygram, wersja internetowa najpopularniejszego serwisu do udostępniania zdjęć „Instagram”. Instagram został niedawno przejęty przez Facebooka za niebotyczną sumę 1 miliarda dolarów, a jego nowo uruchomiona aplikacja na Androida przekroczyła już 10 milionów pobrań.

Webbygram to darmowy i świetny serwis internetowy opracowany przez Brenden Mulligan, który oferuje alternatywny i skuteczny sposób przeglądania strumienia Instagram z sieci przy użyciu komputera stacjonarnego, laptopa itp. który do tej pory był dostępny tylko za pomocą aplikacji mobilnej Instagram, dostępnej dla systemów iOS i Android. Na szczęście można już oglądać zdjęcia z Instagrama na dużym ekranie dzięki tej nieoficjalnej internetowej wersji Instagrama. Webbygram szczyci się uproszczonym i schludnym interfejsem, wyświetla oś czasu Instagrama w porządku chronologicznym, tak jak w oficjalnej aplikacji mobilnej, i pokonuje ograniczenia związane z korzystaniem z aplikacji.

Możesz łatwo wyświetlić liczbę polubień i komentarzy dla konkretnego zdjęcia, podpisu pod zdjęciem i polubienia zdjęcia jednym kliknięciem. Kliknięcie pojedynczego zdjęcia otwiera jego stronę internetową, na której można umieszczać komentarze lub szybko udostępnić post w sieciach społecznościowych. Domyślnie webbygram pokazuje 'Popularne zdjęcia’, ale możesz zalogować się używając swojej nazwy użytkownika i hasła z Instagrama (wymaga OAuth), aby zobaczyć swój strumień Instagrama. Możesz nawet udostępnić swój profil na Instagramie online, korzystając z Webbygram. Na przykład śledzić moje aktualizacje na Instagramie pod adresem webbygram.com/user/mayurjango.

Szczerze mówiąc, bardzo szukałem podobnej usługi. Webbygram jest naprawdę niesamowity i zapewnia wrażenia podobne do tych z Instagrama. Warto spróbować!

via [labnol]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka