Przycisk Google +1 – Oficjalne rozszerzenie Chrome do +1 dowolnej strony internetowej

Do tej pory korzystałem z aplikacji Plusowanie wszystkiego w przeglądarce Google Chrome, aby dodać stronę internetową, natomiast w przeglądarce Firefox udostępniłem rozszerzenie Przycisk Plus One dodatek, który wykonuje to samo zadanie. Timothy Jordan tylko ogłoszono na stronie Google+ poinformował, że jego zespół stworzył rozszerzenie do Chrome, które umożliwia +1 na każdej stronie, którą odwiedzasz w sieci! +1 przycisk jest skrótem od słów „to jest całkiem fajne” lub „powinieneś to sprawdzić”.”

Przycisk Google +1 rozszerzenie dla Chrome działa znacznie lepiej niż te nieoficjalne. Jest szybki, dokładny i pokazuje liczbę +1 dla danej strony internetowej. Jest to przydatne w przypadku, gdy chcesz dodać +1 do strony internetowej, ale strona nie ma jeszcze zainstalowanego przycisku +1. Możesz +1 stronę i Cofnij +1 używając przycisku na pasku Chrome w prawym górnym rogu. Można wybrać opcję pokazywania +1 znajomym i innym osobom, aby dzielić się najlepszymi rzeczami dodanymi przez nich.

Niestety, rozszerzenie nie ma jeszcze możliwości udostępniania w Google+, ale z czasem zostanie to automatycznie zaktualizowane. Zainstaluj ją teraz i czekaj na inne nowe funkcje.

Przycisk +1 pojawia się w oknie +1’s tab na swoim profilu Google+. Możesz pokazać zakładkę +1s na swoim profilu lub ją wyłączyć, aby nie była widoczna publicznie.

Przycisk Google +1 Rozszerzenie Chrome od Google

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka