Recenzja EPRIVO – ochrona konta e-mail online

Internet w dzisiejszych czasach wlutował się w nasze życie do tego stopnia, że nasze uzależnienie od niego osiągnęło niebezpieczny poziom, niewątpliwie. W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo w sieci stało się poważnym problemem dla ludzi. Podczas surfowania w sieci musimy zadbać o odpowiednie zabezpieczenia wszystkich naszych kont, takich jak poczta e-mail, konta w mediach społecznościowych, konta do zakupów online itp!

Słowo „prywatność w sieci” stało się mitem, ponieważ co jakiś czas dochodzi do naruszenia danych milionów ludzi, a dostawcy usług poczty elektronicznej nie są tu wyjątkiem.

Chociaż giganci technologiczni podejmują ciągłe działania, aby chronić swoich użytkowników przed coraz częstszymi złośliwymi atakami i naruszaniem prywatności, musisz sam zadbać o bezpieczeństwo swojej poczty elektronicznej.

Jeśli korzystasz z poufnych danych w swojej poczcie? A co, jeśli wysłałeś wiadomość do niewłaściwej osoby?? Nie ma możliwości, abyś zrezygnował z wysyłania poczty. Ale dzięki prywatnemu kontu pocztowemu EPRIVO z pewnością możesz to zrobić. Tak więc, bez dalszych ceregieli, przyjrzyjmy się, czym jest EPRIVO.

Co to jest prywatna poczta EPRIVO??

EPRIVO to prywatna i bezpieczna usługa poczty elektronicznej, która wyprzedza konkurencję i oferuje bezpieczeństwo, którego nie zapewniają inni dostawcy. EPRIVO nie jest dostawcą poczty elektronicznej, takim jak Gmail czy Outlook; jest natomiast dostawcą zabezpieczeń, który potrafi szyfrować i uwierzytelniać wiadomości e-mail oraz zapewnia wiele unikalnych funkcji bezpieczeństwa.

EPRIVO jest tworzone przez BlueRISC Inc, który jest światowym liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa & Forensics. Oferuje zwiększone bezpieczeństwo i aktualizacje kontroli, aby zapewnić nadawcy pełną kontrolę nad własnością wiadomości e-mail.

Poza szyfrowaniem i dodatkami uwierzytelniającymi, EPRIVO to anonimowa poczta elektroniczna, która zapewnia również bezpieczeństwo fizyczne. Oznacza to, że nawet jeśli jedno z haseł do Twojego konta zostanie złamane, Twoja prywatność pozostanie nienaruszona.

Główne cechy usługi prywatnej poczty elektronicznej EPRIVO

To, co odróżnia EPRIVO od innych, to specyficzne dla branży funkcje, które oferuje. Oto niektóre z najbardziej obiecujących zalet tej prywatnej usługi poczty elektronicznej, która zabezpieczy Twoje wiadomości e-mail:

  • Dodaj bezpieczeństwo do istniejącej poczty elektronicznej

Żadna inna usługa poczty elektronicznej nie pozwala na dodanie dodatkowych zabezpieczeń do istniejącego konta pocztowego. Nie musisz się rejestrować w EPRIVO, aby korzystać z jego usług.

eprivo dodaj bezpieczeństwo

Staje się to niezwykle istotne, gdy chcesz wysłać bezpieczną wiadomość e-mail bez tworzenia nowego konta. EPRIVO zabezpieczy wszystkie Twoje adresy e-mail, aby zarządzać dla Ciebie prywatną i nieprywatną pocztą e-mail.

  • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

EPRIVO zapewnia swoim użytkownikom uwierzytelnianie dwuskładnikowe, dzięki któremu można ustawić swoje dane biometryczne jako dodatkową opcję bezpieczeństwa dla danych uwierzytelniających poczty elektronicznej.

uwierzytelnianie dwuczynnikowe eprivo

Większość operatorów nie oferuje tej funkcji, co oznacza, że każdy, kto ma dostęp do Twojego telefonu, może uzyskać dostęp do Twoich wiadomości e-mail i wykorzystać je w niewłaściwy sposób. Dwuskładnikowe uwierzytelnianie utrudnia wejście do aplikacji EPRIVO i uzyskanie dostępu do Twoich wiadomości e-mail.

  • Emailing kontrolowany przez nadawcę

Chcesz oddzwonić na wiadomość e-mail nawet po przeczytaniu jej przez odbiorcę? EPRIVO zrobi to za Ciebie! Gdy to zrobisz, poczta zniknie ze skrzynki odbiorczej, chmury, a także ze wszystkich serwerów i odbiorców.

eprivo e-mailing kontrolowany przez nadawcę

Oprócz tego możesz także wybrać, czy wiadomość e-mail ma być zablokowana przed przekazaniem jej innym użytkownikom. Istnieje funkcja, która pozwala wybrać czas wygaśnięcia wiadomości e-mail, o którym może zdecydować nadawca. E-maile, których ważność wygasła, będą umieszczane w folderze „wygasłe” wraz ze znacznikiem czasu, tak abyś jako nadawca wiedział, że to się stało i kiedy.

  • Szyfruj starsze wiadomości i e-maile

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych cech usługi prywatnej poczty elektronicznej EPRIVO. Czy zastanawiasz się, jaka jest potrzeba zabezpieczenia istniejącego konta e-mail?? Po pierwsze, nie musisz zakładać ani rejestrować nowego konta e-mail. A po drugie, możesz zabezpieczyć wcześniej wysłaną wiadomość.

eprivo szyfruje pocztę elektroniczną

Możesz łatwo użyć EPRIVO do sprywatyzowania, zarchiwizowania i zaszyfrowania wiadomości e-mail z poprzednich kont. Ponadto, jeśli chcesz usunąć jakiekolwiek wiadomości, możesz przejść do EPRIVO bez żadnych wątpliwości czy zastanowienia.

  • Współdzielone przechowywanie danych użytkownika

Kiedy wysyłasz lub odbierasz pocztę, twoje dane są przechowywane przez dostawcę usług poczty elektronicznej, który ma do nich łatwy dostęp. Kiedy jednak wysyłasz pocztę za pomocą EPRIVO, twoje dane nie są przechowywane razem z nią, ponieważ EPRIVO nie jest hostingiem poczty elektronicznej.

Dane te są udostępniane w zaszyfrowanej i rozproszonej formie w chmurach nośników poczty elektronicznej. Algorytmy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wszystkie dane nigdy nie znajdowały się w tym samym miejscu, nawet w postaci zaszyfrowanej.

  • Wysyłanie notatek głosowych

Wreszcie, EPRIVO pozwala również na wysyłanie i prywatyzowanie notatek głosowych w poczcie e-mail, co jest całkiem zabawne i nowe. Możesz więc wybrać, czy chcesz wysłać lub odpowiedzieć głosem, czy tekstem podczas rozmowy z kimś na poczcie.

eprivo wysyła notatki głosowe

dodaj szyfrowanie w eprivo

Plany i ceny

EPRIVO daje Ci bezpłatny, 3-miesięczny okres próbny. Następnie można wybrać jeden z następujących planów:

  • INDYWIDUALNY PLUS – Jego cena wynosi 11 USD.99 za rok i jest ważne tylko dla jednego użytkownika. Niektóre funkcje, takie jak prywatyzacja adresu „od”, są zablokowane, ale można je odblokować za pomocą jednorazowego zakupu.
  • RODZINA PLUS – Family plus kosztuje 17 dolarów.99 za rok i może z niej korzystać maksymalnie 5 osób.
  • CELEBRITY GOLD – Cena Złotego Planu Celebrity wynosi 35 USD.99 rocznie i daje Ci pełny dostęp do wszystkich ekskluzywnych funkcji oraz wsparcie na wysokim poziomie.
  • PLAN CELEBRITY – Plan Celebrity kosztuje 89 dolarów.99 za rok, a można dodać maksymalnie 5 użytkowników z pełnym dostępem do wszystkich funkcji.

plany i ceny eprivo

Weterani z USA mogą korzystać z EPRIVO za darmo. Możesz utrzymać darmową usługę, zostając beta testerem lub będąc bardzo aktywnym użytkownikiem.

Jak skonfigurować EPRIVO?

Zobaczmy, jak możesz założyć konto EPRIVO na swoim telefonie i zacząć wysyłać prywatne wiadomości e-mail.

Krok 1: Aby rozpocząć pracę ze swoim smartfonem, należy pobrać i zainstalować aplikację EPRIVO z Apple Store lub Google Play Store. EPRIVO jest również dostępne dla komputerów Mac & Urządzenia z systemem Windows.

Krok 2: Teraz zarejestruj się, tworząc nowe konto lub zaloguj się, jeśli masz już konto. Możesz wybrać odpowiedni plan z jego oficjalnej strony internetowej lub skorzystać z 3-miesięcznego okresu próbnego.

Krok 3: Po wprowadzeniu danych logowania usługa poświęci kilka chwil na weryfikację urządzenia i niezbędnych elementów.

Krok 4: Aby chronić istniejące konto, musisz udostępnić bezpieczny zarejestrowany adres e-mail.

Krok 5: Po zakończeniu konfiguracji kliknij przycisk Dalej w prawym rogu i już możesz korzystać z prywatnego świata poczty elektronicznej EPRIVO

W aplikacji można skonfigurować dziesiątki funkcji i preferencji. Upewnij się więc, że zbadasz wszystkie możliwości zabezpieczenia swoich danych i wiadomości e-mail online.

Podsumowanie

Oto kilka najważniejszych informacji o EPRIVO, które powinieneś znać, zanim zaczniesz z niego korzystać. Funkcje oferowane przez EPRIVO są niesamowite i dostępne w przystępnej cenie. Firma jest również znana z najlepszej obsługi klienta.

Oprócz tych wszystkich funkcji, interfejs użytkownika jest bardzo innowacyjny i jestem pewien, że będziesz zadowolony z korzystania z ich usług. Oceny użytkowników są wystarczające, aby zasugerować, że usługa prywatnej poczty elektronicznej EPRIVO jest najlepsza w swojej dziedzinie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka