Rozszerzenie GoodTwitter przywraca stary wygląd Twittera na pulpicie

Twitter ma całkowicie przesunięty do nowego wyglądu swojej strony internetowej aka interfejs pulpitu. Firma już od miesięcy testuje przeprojektowany interfejs użytkownika. Jednak do tej pory użytkownicy mieli możliwość przełączenia się na starszego Twittera, jeśli woleli stary układ. Po ostatniej aktualizacji, stary wygląd został wycofany i nie ma opcji dla użytkowników komputerów stacjonarnych, aby powrócić do starego Twittera. Być może, jeśli jesteś niezadowolony z przeprojektowania i chcesz wrócić do starego Twittera, to jest to możliwe.

Stary Twitter

Nowy Twitter

Stary vs Nowy Twitter.com

Przełącz się z powrotem na starego Twittera za pomocą GoodTwitter

Użytkownicy Google Chrome, Firefoksa i opartego na Chromie Microsoft Edge mogą skorzystać z poniższego obejścia, aby odzyskać starego Twittera. Aby to zrobić, wystarczy zainstalować w przeglądarce dodatek “GoodTwitter&#8221. Dodatek zmusza przeglądarkę do korzystania ze starego Twittera poprzez zmianę agenta użytkownika w żądaniach przeglądarki na Mozilla/5.0 (Windows NT 9.0; WOW64; Trident/7.0; rv:11.0). Osoby dbające o prywatność powinny pamiętać, że zmiana agenta użytkownika następuje dopiero po wejściu na stronę twitter.com. Co więcej, jest to open-source rozszerzenie.

Aby zainstalować dodatek GoodTwitter, wystarczy dodać go do przeglądarki internetowej, tak jak każdy inny dodatek. Po zainstalowaniu otwórz twitter.com i upewnij się, że nacisnąłeś CTRL+R (Cmd+R na Macu), aby przywrócić stary wygląd. Tego skrótu klawiszowego należy użyć tylko raz, ponieważ Twitter zapamięta zmianę.

Pobierz dodatek GoodTwitterChrome | Firefox

RELATED: Jak zawsze najpierw zobaczyć najnowsze tweety w nowym Twitterze na pulpicie

Osoby korzystające z Edge Chromium muszą zainstalować rozszerzenie dostępne dla Chrome. Wystarczy upewnić się, aby zezwolić na rozszerzenia z innych sklepów, aby dodać go na Microsoft Edge przeglądarki.

Jest to prawdopodobnie najprostszy i najszybszy sposób, aby powrócić do starego wyglądu. Mówiąc o nowym Twitterze.com, jest to raczej mobilna wersja Twittera. W porównaniu ze starszą wersją, umożliwia dodawanie i dostęp do zakładek, przełączanie kont, a także zawiera nowy tryb ciemny. Podobnie jak w aplikacji mobilnej, w nowym Twitterze istnieje możliwość przełączania się między najnowszymi a najlepszymi tweetami.

Via Reddit

Aktualizacja (25 lipca)

Dobry Twitter wymaga teraz zgody na czytanie historii przeglądania. Poniżej znajduje się wyjaśnienie programisty, dlaczego wymaga on takiego pozwolenia i dlaczego nie należy się tym przejmować.

Po zainstalowaniu dodatku pojawi się ostrzeżenie, że może on odczytywać historię przeglądania. Technicznie jest to prawda, jednak nie jest to prawda. Wymaga pozwolenia na wyczyszczenie pamięci podręcznej dla twittera po instalacji. GoodTwitter NIE gromadzi żadnych informacji o użytkowniku, NIE używa żadnej analityki.

Dlatego teraz nie musisz używać skrótu CTRL+R, ponieważ rozszerzenie zostało zaktualizowane, aby automatycznie czyścić pamięć podręczną dla Twittera po instalacji.

powrót do starego twittera w przeglądarce brave

Tymczasem osoby korzystające z Odważna przeglądarka można użyć rozszerzenia GoodTwitter dla Chrome, aby powrócić do starego Twittera. Wystarczy kliknąć polecenie Dodaj do Chrome > Dodaj rozszerzenie.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka