Soluto – Analizuj czas uruchamiania i spraw, by Windows uruchamiał się szybciej

Jeśli podczas uruchamiania systemu Windows ładuje się wiele aplikacji, powoduje to wydłużenie czasu uruchamiania systemu. Czas uruchamiania systemu Windows można w pewnym stopniu skrócić, opóźniając uruchamianie większości aplikacji, które ładują się automatycznie przy starcie.

Soluto to darmowe i niesamowite narzędzie, które dogłębnie bada czas rozruchu systemu i pomaga w szybszym uruchamianiu systemu Windows. To oprogramowanie zapobiegające frustracji obecnie w Beta, ma fajny interfejs użytkownika i wykonuje swoją pracę naprawdę dobrze. Soluto mierzy czas rozruchu i pokazuje, ile czasu i pamięci zajmuje ładowanie poszczególnych aplikacji. Wyświetla również krótki opis aplikacji, które uruchamiają się po uruchomieniu komputera.

Możesz skrócić czas uruchamiania systemu, wstrzymując lub opóźniając uruchamianie niektórych programów, które ładują się przy starcie systemu. Aplikacje opóźniające to całkiem przydatna funkcja, która uruchamia aplikacje automatycznie po starcie systemu. Pokazuje również procesy, które są powiązane z konkretną aplikacją.

Wypróbuj Soluto teraz!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka