Szybkie usuwanie niechcianych stron na Facebooku dzięki funkcji „Zarządzaj swoimi polubieniami”

W największym serwisie społecznościowym Facebook istnieją miliony stron fanowskich związanych ze sportem, muzyką, filmami, technologią, wiadomościami, artystami, markami, społecznościami i wieloma innymi dziedzinami. W dzisiejszych czasach prawie każdy jest na Facebooku z powodu takiej czy innej aktywności i bez wątpienia większość użytkowników Facebooka ma tendencję do polubienia wielu stron, których liczba może sięgać od setek do tysięcy w pewnym okresie czasu. Najwyraźniej treść z lubiane strony pojawia się w Twoim news feedzie, co może utrudnić korzystanie z Facebooka.

facebook-dislike-button

Aby pozbyć się niechcianych i nieaktywnych stron na Facebooku, można ręcznie usunąć pożądane strony, odwiedzając stronę facebookową.com/search/me/pages-liked (Open Graph). Jeśli jednak masz dużą liczbę polubionych stron i chcesz nimi zarządzać, spróbuj „manageyourlikes.com„, nowa usługa internetowa, która oferuje realne i skuteczne rozwiązanie do wykonania tego zadania. Ta usługa uzyskuje dostęp do profilu użytkownika i analizuje go pod kątem informacji o polubieniach, a następnie wyświetla ich listę w przejrzysty sposób. Wyświetla polubione strony na Facebooku wraz z tytułem, typem strony, liczbą polubień i szybką opcją „Odwróć uwagę” za pomocą jednego kliknięcia. Inne funkcje obejmują: Opcja wyszukiwania, filtrowanie stron według typu, porządkowanie stron według: Data, Alfabet, Polubienia i Ostatnia aktywność. Z Ostatnia aktywność, Możesz łatwo prześledzić listę nieaktywnych stron, które nie były aktualizowane od lat, a więc ich nie lubisz.

04-01-2014 17-18-41

Ponadto narzędzie oferuje „spersonalizowaną rekomendację”, która zaleca określone strony, które należy polubić i odrzucić. Korzystając z tej przydatnej usługi, udało nam się odrzucić ponad 100 stron, które nie były już interesujące lub zostały zmuszone do polubienia kiedyś w przeszłości! ��

Wypróbuj go! [Zarządzaj polubieniami]

Aktualizacja: Powyższe narzędzie zostało wycofane z użycia.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka