Teraz aktywuj Hello Tunes w Airtel za darmo za pomocą aplikacji Wynk Music App

Abonenci sieci komórkowej Airtel powinni się cieszyć, ponieważ mogą teraz za darmo ustawić melodię dzwonka na swoim smartfonie. Dzięki najnowszej ofercie, użytkownicy Airtel mogą aktywować hello tunes i zmieniać je tyle razy, ile chcą, za dodatkową opłatą. Firma oferuje tę bezpłatną usługę za pośrednictwem Wynk Music, swojej popularnej aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki. Tymczasem Reliance Jio już od dłuższego czasu oferuje użytkownikom Jio nielimitowane melodie dzwonków za pośrednictwem aplikacji JioSaavn. Najnowszy ruch Airtel wydaje się być odpowiedzią na specjalną ofertę Jio.

Ustawienie melodii na przywitanie jest całkowicie bezpłatne w aplikacji Wynk Music dla użytkowników Airtel. Na uwagę zasługuje fakt, że użytkownik może wybierać spośród miliona utworów w 15 językach. Co więcej, abonenci Airtel mogą w każdej chwili odnowić lub zmienić melodię dzwonka z poziomu samej aplikacji Wynk. Warto zaznaczyć, że Hellotune będzie aktywny przez 30 dni, a użytkownicy mogą przedłużyć jego ważność w dowolnym momencie za pośrednictwem Wynk. Wynk wyraźnie zaznacza, że nie ma żadnych opłat za aktywację i odnowienie, a ponadto użytkownicy mogą przełączać nieograniczoną liczbę utworów za darmo.

Jak ustawić strój rozmówcy w Airtel z Wynk Music

W przeciwieństwie do tradycyjnego sposobu ustawiania melodii dzwoniącego za pomocą wiadomości SMS, ustawienie melodii na przywitanie za pomocą aplikacji Wynk Music jest o wiele łatwiejsze. Bez dalszego zastanawiania się, zobaczmy, jak ustawić hello tunes w Airtel przez Wynk.

  1. Zainstaluj Wynk Music na swoim smartfonie. Upewnij się, że zaktualizowałeś aplikację, jeśli jest już zainstalowana.
  2. Otwórz aplikację Wynk Music.
  3. Stuknij ikonę Hellotunes w prawym górnym rogu lub przejdź do niej z menu aplikacji.
  4. Tutaj możesz wyszukiwać utwory za pomocą Hellotunes i przeglądać najnowsze melodie hello.
  5. Otwórz teraz wybraną piosenkę i dotknij ikony “Ustaw jako darmową Hello Tunes&#8221.
  6. Wyświetlanie podglądu melodii dzwoniącego za pomocą przycisku odtwarzania.
  7. Następnie dotknij przycisku “Aktywuj za darmo”.
  8. To jest to. Wybrany utwór zostanie wkrótce ustawiony jako Twoja melodia Hellotune.Aby sprawdzić ważność swojej darmowej aplikacji Airtel Hellotune, przejdź do sekcji Hellotunes w aplikacji Wynk. Tutaj możesz zobaczyć aktywną aplikację Hellotune wraz z jej datą ważności.

Przedłuż ważność Airtel Hellotune w Wynk AppAby przedłużyć ważność, wystarczy przejść na stronę Hellotunes w Wynk Music. Następnie stuknij przycisk “Przedłuż ważność&#8221, aby odnowić Hellotune na kolejne 30 dni. Jeśli chcesz wyłączyć melodię dzwonka, stuknij 3 kropki obok opcji Przedłuż ważność i stuknij przycisk “Stop Hellotune”. Możesz również wysłać SMS o treści STOP na numer 155223, aby ją usunąć. Opcjonalnie można zatrzymać komunikat o dostrojeniu wstępnym, jeśli chcesz.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka