TouchCopy – Narzędzie do kopiowania zawartości iPoda, iPhone’a, iPada do iTunes lub komputera PC/Mac [recenzja]

Jesteśmy tutaj, aby zapoznać się z „TouchCopy„, bardzo przydatne i łatwe w użyciu narzędzie do zarządzania i tworzenia kopii zapasowych wszystkich danych z iPoda, iPhone’a lub iPada na komputerze PC lub Mac. Program uwalnia Cię od kłopotów związanych z iTunes, jest szybki, ma intuicyjny interfejs i oferuje wiele funkcji, ale jego funkcjonalność różni się w zależności od określonego urządzenia.

TouchCopy

TouchCopy automatycznie wykrywa iPoda, iPhone’a lub iPada po podłączeniu go do komputera. Wyświetla wszystkie utwory muzyczne, listy odtwarzania i podcasty znajdujące się w urządzeniu i prezentuje je w postaci uporządkowanych list. Przyciski sterujące umożliwiają łatwe wykonywanie takich zadań, jak przesyłanie zawartości urządzenia, odtwarzanie multimediów, tworzenie kopii zapasowych, wyszukiwanie itp.

Jakie wszystkie funkcje oferuje program TouchCopy:

  • Możliwość Przenieś całą zawartość iPoda, iPhone’a lub iPada na dysk twardy komputera PC lub Mac albo bezpośrednio do iTunes. Do tego celu służą specjalne przyciski 'Kopiuj na PC’ i 'Kopiuj do iTunes’. Kopiuje muzykę i przywraca wszystkie dane utworu, takie jak okładka albumu, oceny, nazwy wykonawców i liczba odtworzeń.

TouchCopy_music

  • Odtwarzanie muzykę i wideo bezpośrednio z iPoda za pośrednictwem komputera PC lub Mac bez konieczności korzystania z iTunes.
  • Kopia zapasowa wszystkie utwory muzyczne i wideo z urządzenia do iTunes lub folderu w systemie – wystarczy jedno kliknięcie. W ten sposób można po prostu zapisać całą muzykę, filmy i listy odtwarzania z iPoda.

TouchCopy_backup

  • Eksplorator plików – Wyświetlanie danych systemowych i.e. wszystkie pliki i foldery znajdujące się w urządzeniu. Można łatwo „przeciągnąć i upuścić” pliki i foldery z komputera na TouchCopy, aby zapisać je na urządzeniu. Ponadto użytkownik może kopiować i tworzyć kopie zapasowe danych systemowych na komputer PC.

TouchCopy_files

  • Wyświetlanie wszystkich zdjęć Zdjęcia i zdjęcia z aparatu. Możesz je zapisać lub uruchomić pokaz slajdów.

TouchCopy_photos

  • Wyświetlanie i kopiowanie notatek, kontaktów, kalendarzy, wiadomości SMS i MMS, wiadomości głosowych i notatek głosowych z urządzenia na komputer oraz zarządzanie nimi.

TouchCopy_notes

  • Używaj swojego iPhone’a, iPoda Touch lub iPada jak zewnętrzny dysk twardy – W katalogu „Pliki” można utworzyć folder osobisty i przenieść do niego wybrane dane. Ale nie można uzyskać bezpośredniego dostępu do tego folderu, choć można go skopiować w dowolne miejsce na komputerze.

TouchCopy firmy Wide Angle Software to skuteczne narzędzie do łatwego kopia zapasowa iPod, iPhone lub iPad, który jest przydatny, gdy użytkownik zmieni komputer lub przez pomyłkę zgubi program iTunes. Narzędziu brakuje jednak bardzo potrzebnej funkcji do przesyłania utworów, filmów i list odtwarzania z komputera do iPoda/iPhone’a oraz zarządzania nimi bez konieczności korzystania z iTunes.

Program TouchCopy działa ze wszystkimi iPodami, iPhone’ami i iPadami, w tym z telefonem iPhone 4, i jest dostępny dla systemów Windows i Mac OSX. Oprogramowanie jest dostępne jako bezpłatna wersja próbna i umożliwia skopiowanie maksymalnie 100 utworów lub filmów z iPoda. Pełna wersja kosztuje 24$.99, co daje dostęp do wszystkich funkcji, bezpłatnej pomocy technicznej i bezpłatnych aktualizacji oprogramowania.

Wypróbuj ją teraz! Pobierz wersję próbną programu TouchCopy

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka