Udostępniaj strony internetowe i sprawdzaj powiadomienia Google+ z dowolnego miejsca w Chrome [Oficjalne rozszerzenia]

Google właśnie wprowadził dwie nowe funkcje Google+, które integrują się z najpopularniejszymi produktami Google – YouTube i Chrome. Otwierając Google+, można zauważyć YouTube opcja w prawym górnym rogu, która umożliwia natychmiastowe wyszukiwanie i odtwarzanie ulubionych filmów przez wybranie ich z listy powiązanych filmów wyświetlanej w nowym wyskakującym oknie. Możesz także dodać +1 do każdego filmu lub udostępnić go swoim kręgom w Google+ za pomocą kilku kliknięć.

Google udostępniło także nowe rozszerzenie Google+ „Powiadomienia Google+” dla Chrome, które jest klonem popularnego rozszerzenia G+ Nadwyżka, ale jest oficjalny. Po zalogowaniu się aplikacja umożliwia wyświetlanie powiadomień o aktywności w usłudze Google+ z dowolnego miejsca w Internecie w przeglądarce Chrome. Ikony rozszerzenia zmieniają kolor na czerwony, gdy pojawi się nowe, nieprzeczytane powiadomienie, które można wyświetlić, klikając jego przycisk.

W menu rozwijanym Powiadomienia Google+ można odpowiedzieć na komentarz, +1 post lub komentarz, ale nie można za jego pomocą udostępnić postu, w przeciwieństwie do nadwyżki. Teraz możesz szybko sprawdzać powiadomienia podczas przeglądania stron internetowych bez otwierania Google+.

– Rozszerzenie Chrome z powiadomieniami Google+

>> Jeśli korzystasz z IE, po prostu zainstaluj nową wersję G+ Pasek narzędzi Google dla przeglądarki Internet Explorer, która zawiera te same funkcje udostępniania i powiadamiania.

Przycisk Google +1: +1 dowolna strona w sieci, a następnie udostępnij ją swoim kręgom znajomych.

Oprócz tego udoskonalono oficjalne rozszerzenie Google +1 Button chrome, dodając do niego funkcję Udostępnij funkcja. Teraz można dodać +1 do dowolnej strony internetowej lub udostępnić ją w Google+ w Chrome bezpośrednio z dowolnej strony internetowej. Pokazuje również liczbę +1 dla danej strony internetowej i można również cofnąć +1 używając tego samego przycisku.

– Przycisk Google +1 Rozszerzenie Chrome

przez [Blog Google]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka