Usuń/ukryj pasek boczny Facebook Real-time Ticker

Gigant sieci społecznościowych Facebook, wprowadził ostatnio wiele nowych funkcji, z których większość wydaje się inspirowana rozwiązaniami Google+. Facebook ułatwił dzielenie się rzeczami z kim chcesz, większe zdjęcia z szybszym ładowaniem, ulepszone listy znajomych, opcja subskrypcji. Wczoraj Facebook wprowadził usługę News Feed, która wyświetla Top stories i Recent stories z Twojego strumienia. Zintegrowano także Ticker w prawym pasku bocznym u góry, który pokazuje aktualizacje i aktywność znajomych w czasie rzeczywistym.

Najwyraźniej większość użytkowników Facebooka nie jest zachwycona nowym wyglądem Facebooka, twierdząc, że jest on mylący i trudny do opanowania przez natłok aktualizacji, którymi jest teraz bombardowany. Nowy Real-time Ticker na pasku bocznym powoduje natychmiastowe wyświetlanie kanałów, podobnie jak w przypadku Twittera. Jeśli irytuje Cię tiker i chcesz odzyskać trochę wyglądu Facebooka w stylu OLD, możesz łatwo pozbyć się tego tikera w przeglądarce Google Chrome i Firefox.

realtime-ticker_facebook

ticker-removed_facebook

Ukryj pasek boczny Facebooka (Hide Facebook SideBar Ticker) (Dla Chrome)

Jest to przydatne rozszerzenie dla przeglądarki Chrome, które wyłącza ticker i zapobiega wyświetlaniu go na pasku bocznym na Facebooku. ukrywa nawet reklamy sponsorowane wyświetlane na pasku bocznym.

Usuń znacznik paska bocznego Facebooka (dla Firefoksa)

To jest skrypt użytkownika dla Firefoksa, który usuwa nowy irytujący ticker z paska bocznego. Wymaga Greasemonkey dodatek, który należy zainstalować.

Mam nadzieję, że ten post okazał się przydatny. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka