VLC 2.0.0 „Twoflower” – wersja ostateczna udostępniona

VideoLAN w końcu udostępnił długo oczekiwane 2.0 wersja “VLC Media Player”, najlepszego i najpopularniejszego odtwarzacza multimedialnego dla systemów Windows, Mac OS X i Linux. VLC to darmowy i otwarty, wieloplatformowy odtwarzacz multimedialny, który odtwarza większość plików multimedialnych, w tym DVD, Audio CD, VCD i różne protokoły strumieniowe. VLC 2.0.0 “Twoflower” to główne wydanie, zaprezentowane po 485 milionach pobrań VLC 1.1.wersje x. Skutecznie odtwarza większość kodeków (MPEG-2, H.264, DivX, MPEG-4, WebM, WMV player) bez wymagające żadnych pakietów kodeków.

 VLC 2.0_Mac

Co nowego w VLC 2.0:

  • Dzięki szybszemu dekodowaniu na urządzeniach wielordzeniowych, GPU i mobilnych oraz możliwości otwierania większej liczby formatów, w szczególności profesjonalnych, HD i 10-bitowych kodeków, 2.0 to duże uaktualnienie dla VLC.
  • Twoflower ma nowy potok renderowania dla wideo, z wyższą jakością napisów i nowych filtrów wideo, aby poprawić swoje filmy.
  • Obsługuje wiele nowych urządzeń i płyt BluRay (eksperymentalnie).
  • Zawiera całkowicie przebudowane interfejsy Mac i Web, a ulepszenia w innych interfejsach sprawiają, że obsługa VLC jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.
  • Twoflower poprawia kilkaset błędów w ponad 7000 commitów od 160 wolontariuszy.

Sprawdź Informacje o wydaniu więcej informacji.

Pobierz VLC Player 2.0 Ostatecznehttp://www.videolan.org/vlc

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka