Windows 8.1 Podgląd już dostępny [pobierz]

Na konferencji Build 2013 w San Francisco firma Microsoft ogłosiła dziś dostępność systemu Windows 8.1 Podgląd. Windows 8.1 to bezpłatna aktualizacja dla użytkowników systemu Windows 8 Wersja przedpremierowa jest już dostępna dla użytkowników, którzy chcą wypróbować wiele nowych funkcji i ulepszeń wprowadzonych w wersji przedpremierowej. Windows 8.1 Wersja przedpremierowa zawiera ulepszenia w personalizacji, wyszukiwaniu, aplikacjach, Sklepie Windows, łączności w chmurze i wiele więcej.

Windows 8.1 wprowadza nowe możliwości w zakresie zarządzania, mobilności, bezpieczeństwa, obsługi użytkownika i pracy w sieci. Przywraca przycisk Start, który otwiera interfejs Modern UI, a także udostępnia opcje uruchamiania systemu bezpośrednio na pulpicie. Dodano natywną obsługę druku 3D i map 3D! Więcej informacji o funkcjach systemu Windows 8.1, Odsyłacze poniżej:

  • Co nowego w systemie Windows 8.1

  • Kontynuacja wizji systemu Windows 8 w systemie Windows 8.1

Pobierz i wypróbuj system Windows 8.1 Podgląd teraz –

Uwaga: Przed przystąpieniem do instalacji należy pamiętać, że wersja przedpremierowa jest przeznaczona głównie dla doświadczonych użytkowników komputerów i mogą wystąpić błędy, ponieważ nie jest to wersja ostateczna.

  • Jeśli używasz systemu Windows 8 Enterprise lub Windows 8 Enterprise Evaluation na swoim komputerze, musisz pobrać aktualizację Windows 8.1 Podgląd plików ISO.

System Windows 8.1 Podgląd można zainstalować za pośrednictwem Sklepu Windows lub przy użyciu ISO (obecnie dostępny tylko dla subskrybentów MSDN i TechNet).

Aby zainstalować system Windows 8.1 Podgląd, odwiedź stronę windows.microsoft.com/en-us/windows-8/download-preview, kliknij Pobierz aktualizację aby pobrać i zainstalować niewielką aktualizację, która umożliwia korzystanie z systemu Windows 8.1 Preview za pośrednictwem Sklepu Windows.

Po zainstalowaniu aktualizacji należy ponownie uruchomić komputer. Zostaniesz powitany komunikatem, aby pobrać system Windows 8.1 Preview za darmo po zalogowaniu, aby rozpocząć jego instalację wystarczy nacisnąć „Przejdź do Sklepu.”

Na stronie Sklepu Windows kliknij przycisk „Pobierz”, aby zainstalować wersję dla systemu Windows 8.1 Podgląd. Rozpocznie się pobieranie systemu, a przed jego instalacją system Windows wykona serię testów zgodności, aby upewnić się, że na komputerze można uruchomić program Preview.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Twój komputer może się kilka razy zrestartować podczas instalacji programu Preview. Po zakończeniu instalacji i wstępnej konfiguracji możesz rozpocząć odkrywanie świeżego systemu Windows 8.1. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka