Wydano programy Norton Internet Security 2012 i Norton AntiVirus 2012 Final

Symantec wydała właśnie pakiet najnowsza stabilna wersja swoich produktów zabezpieczających: Norton Antivirus 2012 i Norton Internet Security 2012. Program Norton 2012 zawiera kilka nowych funkcji i innych wspaniałych ulepszeń, które zapewniają zaawansowaną i wydajną ochronę przed wirusami, programami szpiegującymi, infekcjami i zapobiegają atakom cyberprzestępców.

NAV-2012_NIS-2012

The New Norton 2012 wprowadza kilka nowych technologii do walki z pojawiającymi się zagrożeniami. Chroni przed fałszywymi programami antywirusowymi, które są jednym z najbardziej rozpowszechnionych zagrożeń dla użytkowników Internetu w dzisiejszych czasach. Aby walczyć z fałszywymi systemami AV, Norton dołączył program SONAR 4.0 i Norton Power Eraser 2.0 w najnowszym pakiecie zabezpieczeń. Rok 2012 przynosi wsparcie dla funkcji Identity Safe i Safe Web w przeglądarce Google Chrome. Ponadto, panel okna głównego został uproszczony, powrócił miernik procesora, a teraz można dostosować swoje skany.

Norton-Antivirus-2012_UI

Lista nowych funkcji i ulepszeń znajduje się na stronie: Co nowego w programie Norton 2012

Odwiedź tutaj, aby zobaczyć szybkie porównanie pomiędzy Norton Internet Security 2012 i Norton AntiVirus 2012.

NIS 2012 i NAV 2012 są już dostępne do kupienia na stronie Sklep Symantec. Jeśli korzystasz z produktów Norton 2011, możesz zaktualizować je do wersji 2012, przechodząc do sekcji Pomoc techniczna w głównym interfejsie użytkownika i klikając przycisk Sprawdzenie nowej wersji.

Norton 2012 30-dniowa wersja próbna Instalator offline [bezpośrednie łącza do pobrania]

• Pobierz Norton Internet Security 2012
  • Pobierz program Norton AntiVirus 2012

Uwaga: Jeśli brałeś udział w konkursie Publiczna beta, to proszę UNINSTALOWAĆ oprogramowanie w wersji beta przed instalacją wersji finalnej. W przypadku instalacji produktu w wersji beta mogą wystąpić nieoczekiwane błędy, które spowodują konieczność odinstalowania i ponownego zainstalowania produktu.