Wyłączanie powiadomień e-mail o odpowiedziach i wzmiankach na Twitterze

Ostatnio Twitter wprowadził pewne zmiany w powiadomieniach e-mail, które domyślnie wysyłają teraz e-mail z powiadomieniem, gdy ktoś wyśle Ci odpowiedź lub wspomni o Tobie w tweecie. Użytkownicy otrzymują również wiadomość e-mail, jeśli ktoś retweetuje lub polubi jeden z ich tweetów. To dobry sposób na informowanie użytkowników, ponieważ większość z nich nie wie, kto retweetuje ich tweety. Jeśli jednak jesteś zaawansowanym użytkownikiem Twittera, który otrzymuje kilka odpowiedzi/odpowiedzi w ciągu dnia, może się okazać, że przychodzące e-maile są dość irytujące i zapychają skrzynkę odbiorczą.

Możesz łatwo rozwiązać ten problem, zmieniając preferencje poczty elektronicznej w oknie dialogowym powiadomień na stronie ustawień Twittera. Aby wyłączyć lub zablokować wiadomości e-mail z odpowiedziami i @mentorami z Twittera, wystarczy przejść do Ustawienia > Powiadomienia. Usuń zaznaczenie opcji „Otrzymałem odpowiedź lub wzmiankę o mnie” i wszelkie inne, które chcesz wyłączyć. Kliknij przycisk Zapisz, to wszystko!

Według twittera:

Nie musisz otrzymywać wiadomości e-mail za każdy retweet, odpowiedź lub polubienie; na razie będziemy wysyłać wiadomości e-mail tylko wtedy, gdy uznamy to za najbardziej istotne. Zauważ, że każdy e-mail zawiera link umożliwiający wypisanie się z danego typu powiadomienia.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka