Wypróbuj nowy eksperymentalny projekt YouTube 'Kosmiczna Panda’

Z pewnością cały zespół Google jest na sterydach – najpierw wprowadzono nowy, świeży wygląd wyszukiwarki Google, nowy, jasny i przestronny motyw dla Gmaila, a następnie uruchomiono własną sieć społecznościową “Google+“. Teraz Google, właściciel najpopularniejszego serwisu do udostępniania wideo “YouTube“, wprowadził zupełnie nowy, przeprojektowany interfejs YouTube, który obecnie znajduje się w trybie eksperymentalnym.

Cosmic Panda, najnowszy eksperyment zespołu YouTube w ramach TestTube, oferuje inny wygląd i nowe doświadczenia związane z filmami, listami odtwarzania i kanałami w YouTube. Można łatwo przestawić się na nowy wygląd YouTube’a i posmakować go. Aby wypróbować nowy eksperyment, po prostu przejdź do www.youtube.com/cosmicpanda i kliknij przycisk „Wypróbuj!”. Możesz powrócić do starszego wyglądu, odwiedzając stronę Cosmic Panda i wybierając opcję powrotu do „starszej wersji”.”

nowy wygląd pandy kosmicznej youtube

Nowa szata graficzna testu YouTube wygląda elegancko i jest bardziej czarno-szara, co wydaje się kierować główną uwagę na odtwarzany film. Miniatury sugerowanych filmów na pasku bocznym stały się większe, a ogólny interfejs wygląda schludnie. Dodano opcję rozmiaru wideo, która pozwala oglądać wideo w 3 różnych rozmiarach – standardowym, średnim i dużym. Co więcej, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wideo pojawia się opcja ‘Wyskakuj&#8221, która otwiera tylko to wideo w nowym oknie przeglądarki. Po lewej stronie strony znajduje się niebieski przycisk “Opinie&#8221, którego można użyć, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i przekazać sugestie, co pozwoli im ulepszyć stronę w przyszłych aktualizacjach.

Zapoznaj się z nowym wyglądem YouTube i podziel się swoją opinią poniżej.

przez [mask_link href="https://youtube-global.blogspot.com/2011/07/check-out-cosmic-panda-new-experimental.html" target="_blank"]Oficjalny blog YouTube[/mask_link]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka