Wyświetlanie i odsłuchiwanie historii wyszukiwań głosowych Google

Jak być może wiesz, gigant wyszukiwania ‘Google‘ przechowuje zapis całej historii wyszukiwania pod warunkiem, że jesteś zalogowany na swoje konto Google, czy to na komputerze stacjonarnym, czy na smartfonie. Ale czy wiesz, że Google przechowuje także zapis historii Twoich ‘wyszukiwań głosowych&#8221, które wykonujesz głównie na urządzeniach mobilnych i innych platformach?? Wyszukiwania głosowe Google pojawiają się także w historii wyszukiwania Google, ponieważ głos jest tłumaczony na tekst przed rozpoczęciem wyszukiwania. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz łatwo wyświetlić całą historię wyszukiwania głosowego Google odwiedzając tę stronę: historię.google.com/historia/audio. Oczywiście, aby to sprawdzić, musisz być zalogowany na swoje konto Google.

głos

Co ciekawe, Google przechowuje również oryginalne nagranie Twojego głosu dla wszystkich wyszukiwań wykonanych przez Ciebie w danym momencie. Możesz po prostu odsłuchać swoje wyszukiwania głosowe, klikając przycisk Odtwarzaj. Google udostępnia opcję usuwania określonych lub wszystkich wyszukiwań głosowych wymienionych na stronie, ale nie sądzę, aby usuwało je również z ich serwera. Pamiętaj, że Google jest złe! ��

23-02-2015 12-20-33

W ten sposób możesz wykorzystać historię wyszukiwania głosowego zapisaną przez Google, aby posłuchać, jak inaczej brzmisz podczas ustawiania alarmu lub jak Twój głos brzmiał kilka miesięcy temu. Zabawne, prawda?? Wyszukiwania głosowe są również wyświetlane w formie tekstowej w Historia Google wraz z wszystkimi innymi wyszukiwaniami tekstowymi, które wykonujesz każdego dnia.

przez Reddit

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka