Zainstaluj aplikację OnePlus Screen Recorder na telefonach OnePlus 5/5T i OnePlus 6/6T

nagrywarka ekranu oneplus

OnePlus 7 i 7 Pro zadebiutowały na początku tego tygodnia. OnePlus 7 Pro ma potężne podzespoły, wspaniałe wzornictwo i nową wersję systemu OxygenOS. W systemie OxygenOS 9.5, pojawiło się kilka nowych i ciekawych funkcji oprogramowania, takich jak tryb Fnatic, Screen recorder, tryb Zen i Nightscape 2.0. Tryb Fnatic będzie dostarczany tylko z urządzeniem OnePlus 7 Pro. Natomiast Nightscape 2.0 będzie dostępny zarówno w wersji standardowej, jak i Pro. W tym samym czasie tryb Zen będzie podobno trafi do urządzeń OnePlus 6 i 6T.

Ponieważ nie jest to funkcja zależna od sprzętu, natywny rejestrator ekranu trafi do urządzeń OnePlus 6/6T oraz OnePlus 5/5T. To już było ujawnione przez Manu J., Global Product Operations Manager, na forum OnePlus w sesji AMA. Funkcja ta zostanie wkrótce udostępniona w otwartej becie, a następnie trafi do stabilnej wersji. Osoby zainteresowane mogą wypróbować oficjalny rejestrator ekranu firmy OnePlus na starszych telefonach OnePlus już teraz. APKMirror, zaufane i niezawodne źródło podpisanych APK, udostępniło APK Screen Recorder v2.1.0.

Dzięki wbudowanej funkcji Nagrywarka ekranu OnePlus, można łatwo nagrywać wideo i audio na urządzeniu OnePlus. Narzędzie pozwala na nagrywanie wewnętrznego i zewnętrznego dźwięku z mikrofonu. Narzędzie oferuje również różne ustawienia i opcje dostosowywania. Można na przykład przełączać rozdzielczość ekranu, wybierać szybkość transmisji, źródło dźwięku i zmieniać orientację wideo. Poza tym można przełączyć opcję pokazywania dotknięć na ekranie i wstrzymywania nagrywania, gdy ekran jest wyłączony.Nie trzeba dodawać, że jest to pełnoprawna aplikacja do nagrywania ekranu opracowana przez firmę OnePlus. Aplikacja posiada wszystkie podstawowe funkcje, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania z aplikacji innych firm.

Jak zainstalować program Screen Recorder na starszych telefonach OnePlus

Jeśli jesteś użytkownikiem OnePlus 5/5T lub OnePlus 6/6T, to możesz uzyskać funkcję nagrywania ekranu, po prostu instalując APK aplikacji. Wystarczy pobierz APK i zainstaluj go przez sideloading pliku. Po instalacji nie znajdziesz rejestratora ekranu w szufladzie aplikacji ani w ustawieniach, choć.

Aby skorzystać z funkcji nagrywania ekranu, przejdź do menu szybkich ustawień i dotknij przycisku edycji. Teraz poszukaj kafelka “Screen Recorder” i dodaj go do szybkich ustawień metodą przeciągnij i upuść. Następnie dotknij kafelka rejestratora, przyznaj dostęp, a na ekranie pojawi się pływające okienko. Można go przeciągnąć, aby zmienić jego położenie i nacisnąć przycisk nagrywania na ekranie, aby rozpocząć nagrywanie.

Widoczny błąd – Rejestrator działa dobrze i nagrywa preferowany dźwięk bez żadnych problemów. Występuje jednak błąd, ponieważ głośnik nie wydaje dźwięku podczas nagrywania wewnętrznego dźwięku. Ten problem powinien zostać naprawiony w jednej z nadchodzących aktualizacji.

P.S. Przetestowaliśmy to na OnePlus 5T z stabilnym systemem Android 8.1 Oreo.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka