Zmiana układu i przenoszenie zdjęć między albumami w Google+

Google aktywnie wprowadza nowe funkcje do Google Plus, a najnowszy dodatek jest przydatny i najczęściej poszukiwany. W Google Plus dodano wreszcie możliwość zmiany kolejności zdjęć i przenoszenia ich między albumami, bezpośrednio z poziomu Google+. Wcześniej było to możliwe nawet przy użyciu Picasa Web, ale nie był to najwygodniejszy i najprostszy sposób. Integracja organizatora albumów pozwoli użytkownikom łatwo organizować swoje albumy zdjęć z sekcji „Zdjęcia” w G+. W ten sposób można zmieniać układ zdjęć w odpowiedniej, pożądanej kolejności, a także przenosić lub kopiować zdjęcia do innego albumu!

RELATED: Oto jak można zmienić kolejność zdjęć w albumach na telefonie iPhone.

Aby zacząć, otwórz album i wybierz ’Uporządkuj album” na stronie Opcje menu.

Google-plus-album-options

Google-plus_album-organizer

Dzięki organizerowi albumów możesz:

Sortuj zdjęcia według czasu: Kliknij Kolejność według daty sortowanie wszystkich zdjęć w albumie według daty zdjęcia, od najwcześniejszego do najpóźniejszego. Kliknij go ponownie, aby posortować je od najnowszych do najwcześniejszych.

Zmień kolejność zdjęć: Zaznacz zdjęcia, których kolejność chcesz zmienić, i przeciągnij je na nowe miejsce w albumie. Możesz także przesunąć wybrane zdjęcia na początek lub koniec albumu, klikając Przejdź na górę lub Przesuń na dół.

Przenoszenie lub kopiowanie zdjęć do innego albumu: Kliknięcie Przenieś stronę umożliwia przenoszenie lub kopiowanie wybranych zdjęć do innych albumów lub do nowego albumu.

Usuń kilka zdjęć: Kliknięcie Usuń aby usunąć wybrane zdjęcia.

Następnie kliknij Zakończono porządkowanie aby zapisać zmiany.

To naprawdę fajna funkcja, biorąc pod uwagę, że Zdjęcia odgrywają ważną rolę w Google+.

Źródło: Google+

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka