3 sposoby na przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone’a bez hasła

Hasło lub hasło w telefonie iPhone pomaga zachować prywatność i trzymać intruzów z dala od Twojego urządzenia. Gdy jednak zapomnisz hasła, nie możesz nic zrobić, nie możesz nawet zresetować urządzenia.

W tym artykule opowiemy Ci, jak przywrócić ustawienia fabryczne iPhone’a bez żadnych kłopotów. Przedstawimy różne metody, które możesz wypróbować, aby zresetować swoje urządzenie. Nawet jeśli nie pamiętasz swojego kodu dostępu lub identyfikatora Apple ID, możesz je zresetować. Zaczynamy!

Metoda 1: Korzystanie z metody zalecanej przez Apple

Istnieje oficjalna metoda resetowania iPhone’a lub iPada. Jeśli zapomniałeś hasła lub z jakiegokolwiek innego powodu musisz zresetować urządzenie, możesz najpierw spróbować tej metody.

Apple zaleca Resetowanie iPhone’ów za pomocą iTunes. Do tego celu potrzebny jest komputer, a systemem operacyjnym może być macOS lub Windows 8 lub nowszy.

Mimo że jest to zalecana metoda, nie zawsze się sprawdza. Jeśli nigdy nie synchronizowałeś swojego urządzenia z iTunes, nie możesz zresetować urządzenia za pomocą tej metody. Synchronizacja iPhone’a z iTunes jest obowiązkowa.

Zdarza się, że urządzenie nie jest wykrywane w iTunes. W takim przypadku musisz skorzystać z innej metody resetowania urządzenia z systemem iOS.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne iPhone’a przez iTunes

 1. Uruchom iTunes na swoim komputerze i upewnij się, że jest on aktualny.
 2. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB do Lightning. Twoje urządzenie powinno zostać wykryte automatycznie. Konieczne może być zaufanie komputera do urządzenia.
 3. Urządzenie zostanie odnalezione w iTunes. Szukaj Przywracanie opcję i kliknąć na nią. przywracanie telefonu iphone za pomocą itunes
 4. Zostanie wyświetlone okno potwierdzenia. Kliknij na Przywróć aby potwierdzić. Teraz urządzenie zostanie automatycznie przywrócone. przywracanie ustawień fabrycznych telefonu iphone za pomocą itunes

Metoda 2: Zresetuj iPhone’a za pomocą 4uKey

Jeśli wypróbowałeś poprzednią metodę i nie działa lub urządzenie nie jest zsynchronizowane z iTunes, możesz użyć 4uKey.

Tenorshare 4uKey to przyjazne dla początkujących narzędzie, które pomoże Ci bezproblemowo zresetować iPhone’a. Można go również użyć do odblokowania Apple ID, usunięcia hasła czasu ekranowego i ominięcia MDM. Nawet jeśli nie masz doświadczenia lub wiedzy, możesz użyć klucza 4uKey i zresetować urządzenie.

Najciekawsze jest to, że nie ma potrzeby podawania Apple ID ani kodu dostępu. Urządzenie można zresetować bez żadnych warunków wstępnych. Zwróć uwagę, że jeśli Znajdź moje urządzenie jest włączona w urządzeniu, to po zdjęciu blokady ekranu urządzenie utknie na ekranie blokady aktywacji iCloud.

Jest w pełni kompatybilny z najnowszymi wersjami iOS i iPadOS, w tym 13. Po zakończeniu procesu Twój system iOS zostanie zaktualizowany do najnowszej wersji.

Najważniejsze funkcje 4uKey

 • Odblokowuje urządzenie i usuwa Touch ID, Face ID i Passcode
 • Wystarczy kilka prostych kroków, aby łatwo odblokować urządzenie
 • Obsługuje wszystkie modele iPhone’a i iPada oraz wersje systemu iOS
 • Omija MDM i blokadę aktywacji
 • Resetowanie urządzenia bez kodu lub hasła
 • Usuwa kod dostępu Screen Time bez utraty danych
 • Szybkie odblokowywanie i doskonały wskaźnik powodzenia

Jak zresetować iPhone’a za pomocą Tenorshare 4uKey

 1. Pobierz i zainstalować 4uKey na swoim komputerze.
 2. Uruchom narzędzie, a na ekranie głównym zobaczysz różne opcje. Aby zresetować urządzenie, kliknij przycisk Uruchom przycisk. jak zresetować iphone'a bez kodu dostępu za pomocą 4ukey
 3. Podłącz iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB do Lightning. Po zakończeniu kliknij przycisk Następna strona. jak usunąć blokadę ekranu w iphonie
 4. Następnym krokiem jest pobranie oprogramowania sprzętowego. Wybierz ścieżkę docelową, aby pobrać najnowsze oprogramowanie układowe iOS. Kliknij przycisk Pobierz przycisk. pobierz najnowsze oprogramowanie sprzętowe dla systemu ios
 5. Gdy oprogramowanie układowe jest gotowe, możesz rozpocząć proces resetowania urządzenia. Kliknij na Rozpocznij usuwanie. Poczekaj kilka minut i pozwól narzędziu zresetować urządzenie. blokada ekranu iphone'a usunięta pomyślnie

Po zakończeniu kliknij przycisk ‘Gotowe. Teraz możesz używać swojego urządzenia.

Metoda 3: Użyj iCloud do zresetowania iPhone’a

Możesz zresetować urządzenie za pomocą iCloud. Nawet jeśli urządzenie znajduje się daleko, można je zresetować zdalnie za pomocą konta iCloud. Na szczęście można również użyć cudzego iPhone’a lub iPada do zdalnego zresetowania urządzenia.

Jest to prosta i łatwa metoda, ale jest kilka warunków. Po pierwsze, w urządzeniu Znajdź mój iPhone powinno być włączone. Po drugie, należy zapamiętać identyfikator iCloud ID i hasło, do którego podłączony jest iPhone.

Jeśli nie masz komputera, zobacz, jak to zrobić resetowanie iPhone’a bez kodu dostępu i komputera.

Jak zresetować iPhone’a przy użyciu iCloud

 1. Odwiedź stronę icloud.com w przeglądarce. Wpisz swój identyfikator Apple ID i hasło. zaloguj się do konta icloud
 2. Po zalogowaniu się na swoje konto iCloud przejdź do “Znajdź iPhone”. Następnie kliknij przycisk Wszystkie urządzenia. Jeśli Twoje urządzenie jest połączone z Apple ID, zobaczysz je w sekcji Wszystkie urządzenia. Wybierz swojego iPhone’a. jak zresetować iphone'a przy użyciu icloud
 3. Zostaną wyświetlone trzy opcje. Kliknij na Wymaż iPhone’a. Musisz wprowadzić dane uwierzytelniające w celu potwierdzenia. Kliknij przycisk Gotowe. iCloud będzie teraz automatycznie resetować Twoje urządzenie. użyj funkcji find my, aby zdalnie wymazać iphone'a

Rzeczy, o których musisz wiedzieć, jeśli zapomnisz hasła

Co się stanie, jeśli zapomnisz hasła do iPhone’a??

Jeśli zapomniałeś hasła do iPhone’a, musisz zresetować urządzenie; nie ma innego sposobu. Jeśli urządzenie jest zsynchronizowane z iTunes, możesz je zresetować za pomocą iTunes. Możesz też spróbować skorzystać z usługi iCloud, jeśli znasz Apple ID i hasło. Jeśli żadna z powyższych metod nie zadziała, możesz spróbować użyć 4uKey.

Czy mogę zresetować zablokowanego iPhone’a bez utraty danych??

Nie, nie ma sposobu, aby zapobiec utracie danych podczas resetowania urządzenia. Jeśli jednak kiedykolwiek utworzyłeś kopię zapasową, możesz odzyskać utracone dane. Możesz użyć iTunes, aby odzyskać dane ze starej kopii zapasowej.

Czy mogę użyć Siri do odblokowania i zresetowania iPhone’a, jeśli zapomniałem kodu dostępu??

Możesz odblokować urządzenie za pomocą Siri, jeśli wersja systemu iOS to 8.0-10.1. Możesz otworzyć Siri i zapytać o godzinę. Następnie stuknij w zegar i przejdź do zegara światowego. Stuknij w przycisk „+” i wpisz nazwę dowolnego miasta. Zaznacz litery, które wpisałeś, i stuknij w Udostępnij. Stuknij w Wiadomość. Teraz będziesz korzystać z aplikacji Wiadomości. Stuknij w pole „Do” i stuknij w klawisz powrotu. Na koniec naciśnij przycisk home, a Twoje urządzenie zostanie odblokowane. Teraz możesz przejść do ustawień i spróbować zresetować swoje urządzenie. Będziesz musiał wprowadzić swój identyfikator Apple ID i hasło.

Ostatnie słowa

Możliwe jest zresetowanie iPhone’a bez podawania hasła. Przedstawiliśmy różne metody, które możesz wypróbować. Możesz najpierw wypróbować oficjalną metodę iCloud. Jeśli jednak nie możesz zresetować urządzenia za pomocą tych metod, spróbuj użyć klucza 4uKey. Działa wyjątkowo dobrze i błyskawicznie resetuje iPhone’y. Należy pamiętać, że Tenorshare 4ukey jest płatną aplikacją, a jej roczna licencja kosztuje 50 dolarów i można jej używać na maksymalnie 5 urządzeniach.

WSKAZÓWKI:

 • Jak uzyskać dostęp do usługi Guided Access, gdy zapomnisz kodu dostępu?
 • 2 sposoby wejścia do trybu odzyskiwania i wyjścia z niego na telefonie iPhone 12
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka