Airtel wprowadza w Indiach ultraszybkie łącza szerokopasmowe o prędkości 50 Mb/s i 30 Mb/s!

Airtel wychodzi z kilku ekscytujących wiadomości te dni jak – Wprowadzenie 4Mbps Impatience planów, Podwaja prędkość szerokopasmowego bez dodatkowych kosztów, Przynosi iPhone 3GS, a teraz oferuje nieoczekiwane płonąco szybkie łącze szerokopasmowe w Indiach.

Prędkość

Bharti Airtel, wiodący prywatny dostawca usług telekomunikacyjnych w Indiach, ogłosił, że zaoferuje ultraszybką prędkość 50 Mb/s w wybranych obszarach w Delhi i Gurgaon. Wykorzystuje ona Technologia VDSL2, najszybsze przewodowe łącze szerokopasmowe w Indiach.

“Z przyjemnością przedstawiamy prędkość 50 mb/s — najszybszą usługę przewodowego dostępu szerokopasmowego. To ultraszybkie połączenie szerokopasmowe pozwoli klientom, wygoda do pobierania piosenek w ciągu kilku sekund i pełnometrażowych filmów w mniej niż trzy minuty,” Bharti Airtel Joint President (Telemedia Services) K Srinivas powiedział w oświadczeniu.

VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line 2) to najnowszy i najbardziej zaawansowany standard szerokopasmowej łączności przewodowej DSL. Został zaprojektowany, aby wspierać szerokie wdrożenie usług Triple Play, takich jak głos, wideo, dane, telewizja wysokiej rozdzielczości (HDTV) i interaktywne gry.

Plany taryfowe –

@ Rs. 8999 miesięcznie, prędkość łącza szerokopasmowego 50 Mb/s, bezpłatny transfer danych do 200 GB oraz dodatkowe bezpłatne usługi VAS.

@ Rs. 7999 miesięcznie, prędkość łącza szerokopasmowego 30 Mb/s, bezpłatny transfer danych do 200 GB oraz dodatkowe bezpłatne usługi VAS.

Oba plany oferują bezpłatne usługi dodane (VAS) jak dzwonienie równoległe, kreator stron internetowych (podstawowy), oprogramowanie antywirusowe, pamięć masowa online i nieograniczone granie w gry na żądanie.

Nasz werdykt – Z pewnością te plany taryfowe o dużej szybkości pozwalają na pobranie pełnometrażowych filmów w ciągu kilku minut. E.g. film o rozmiarze 700 MB w 3-4 minuty. Ale opłaty za plan taryfowy są naprawdę wysokie, ponieważ ustalono limit pobierania na 200 GB, co jest nie do przyjęcia.

Źródło @AirtelNews

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka