Czy ludzie mogą widzieć Twoje zakładki na Twitterze?? Dowiedz się

Aktualizacja (30 marca 2020 r.) &#8211 Czy Twitter upublicznia zakładki??

Od wczoraj krążą informacje, że zakładki na Twitterze są upubliczniane. Najwyraźniej wielu użytkowników Twittera jest zdumionych tym faktem i martwi się, czy coś takiego naprawdę ma miejsce. Po tym wszystkim, nikt nie chce, aby ich prywatne informacje iść publicznie i bez ich wiedzy lub zgody.

Nie ma powodów do zmartwień! Jest to tylko plotka i fake news rozpowszechniany przez osobę o pseudonimie @NESStoohigh. W rzeczywistości zakładki są całkowicie prywatne i Twitter nigdy ich nie upubliczni, przynajmniej bez oficjalnej zapowiedzi.

czy zakładki na twitterze są publiczne
Fałszywy tweet przez @NESStoohigh

Chociaż uważam tę plotkę za całkiem zabawną, to jednak 1 kwietnia byłaby ona trafna. Osoba ta najwyraźniej zrobiła fałszywy zrzut ekranu, twierdząc, że Twitter upublicznia zakładki.

Niestety, wiele osób, które wyczyściły wszystkie swoje zakładki, słyszy tę fałszywą informację.


Prawie rok temu Twitter wprowadzono Wprowadzono bardzo pożądaną funkcję “Zakładki&#8221, oferując użytkownikom nowy sposób zapisywania tweetów. Początkowo zakładki były dostępne tylko w aplikacji Twittera dla systemów iOS i Android, Twitter Lite oraz w mobilnej wersji Twittera. Wkrótce opublikowaliśmy obejście pozwalające przeglądać zakładki i tweety za pośrednictwem strony Twittera na pulpicie. Ta sztuczka nadal działa ze starszą wersją strony Twittera.

Jednak Twitter ma teraz dodał nowy interfejs która pozwala użytkownikom bezpośrednio przeglądać i dodawać do zakładek tweety. Co jest zabawne, to fakt, że nowy projekt jest niczym innym jak klonem ich wersji mobilnej. Dlatego lepiej jest trzymać się starszego interfejsu użytkownika, dopóki jest to możliwe, i stosować się do naszego obejścia.

Kto może zobaczyć moje zakładki na Twitterze?

Przechodząc do sedna sprawy, jeśli jesteś nowy na Twitterze, możesz się zastanawiać, czy inni ludzie mogą zobaczyć Twoje zakładki na Twitterze, czy nie. Prosta odpowiedź brzmi: “Nie, nie mogą“. Inne osoby, które nie mają dostępu do Twojego konta, nie mogą przeglądać Twoich tweetów, które umieściłeś w zakładkach. Dzieje się tak dlatego, że zakładki są całkowicie anonimowe i umożliwiają prywatne zapisywanie tweetów innych osób.

W przeciwieństwie do polubień (dawniej Ulubionych), zakładki nie są publicznie wyświetlane na profilu użytkownika na Twitterze. Tylko Ty możesz przeglądać swoje zakładki.

Co więcej, nawet autor tweeta nie jest powiadamiany o dodaniu zakładki do jego tweeta. Nie musisz się więc martwić, ponieważ nie ma możliwości, aby Twoi znajomi mogli uzyskać dostęp do Twojego katalogu zakładek na Twitterze.

Wskazówka: Jeśli chcesz przeglądać zakładki i tweety w przeglądarce na pulpicie bez stosowania naszego obejścia, przejdź na nowy interfejs.

nowa szata graficzna twittera

Przełącz się na nowego Twittera

opcja udostępniania na twitterze

Opcja udostępniania na Twitterze

Dodaj tweeta do zakładek

Dodaj tweeta do zakładek

zakładki na twitterze

Wyświetlanie zakładek

Aby to zrobić, należy otworzyć Twittera.com na pulpicie. Teraz kliknij na ikonę swojego profilu i wybierz opcję “Wypróbuj nowego Twittera&#8221, która znajduje się na dole strony. Teraz będziesz mógł dodawać zakładki do tweetów za pomocą opcji “Udostępnij&#8221 i przeglądać je w menu “Informacje o koncie&#8221.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka