Dlaczego wbudowany edytor zdjęć w Google+ jest świetny

Wszyscy pewnie już wiedzą o nowej innowacji Google’a „Google+” do teraz. Google+ to sieć społecznościowa, która ma szansę stać się bardzo popularna, ponieważ oferuje zalety Facebooka i Twittera oraz wiele ciekawych funkcji, które sprawiają, że Google+ wyróżnia się spośród innych. Na tej podstawie przygotowaliśmy 25 wskazówek dotyczących Google+, które poprawią jakość korzystania z Google+.

stronę Wskazówka #8 z naszego artykułu Porady Google+ wywarła na mnie duże wrażenie, więc postanowiłem przedstawić ją naszym czytelnikom w lepszy sposób. Jak wynika z końcówki, Google+ pozwala na edytuj zdjęcia przesłane przez Ciebie. To naprawdę wspaniała funkcja, która działa bardzo dobrze!

Kiedy Google+ Photo Enhancer staje się przydatny?

Załóżmy, że robisz zdjęcia aparatem telefonu komórkowego, który zazwyczaj jest średniej klasy i nie zwraca wysokiej jakości zdjęć w przeciwieństwie do aparatów cyfrowych. Jeśli udostępniłeś zdjęcie bezpośrednio z telefonu za pomocą aplikacji Google+ na Androida, a później zauważyłeś, że wygląda ono nieciekawie i okropnie, jak to miało miejsce w moim przypadku. Następnie można po prostu edytować zdjęcia i poprawić ich ogólną jakość za pomocą interfejsu internetowego Google+.

Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przesłane zdjęcie w strumieniu swojego profilu lub wybrać je w sekcji Zdjęcia > Twoje albumy w Google+. Stuknij w Akcje menu i wybierz Edycja zdjęć. Następnie można poprawić jakość i kolory zdjęcia, korzystając z 6 wspaniałych efektów, a mianowicie: Cross Process, Orton, I’m Feeling Lucky, Black and White, Auto Color i Auto Contrast.

   

Porównanie między zdjęciem oryginalnym a zmodyfikowanym –

   

– Zdjęcie po prawej stronie jest ulepszone przy użyciu efektu I’m Feeling Lucky.

   

– Zdjęcie po prawej stronie zostało wzbogacone przy użyciu efektu Cross Process.

Jak widać, jakość zdjęcia znacznie się poprawiła – wystarczyło jedno kliknięcie, bez potrzeby używania jakiegokolwiek oprogramowania. Najlepsze jest to, że można „cofnąć” zmiany i w każdej chwili przywrócić oryginalny obraz, nawet po zapisaniu edytowanego zdjęcia. Jedna wada Google+ polega na tym, że zdjęcie nie jest przesyłane w pełnym rozmiarze.

Wypróbuj go! Osobiście bardzo mi się to spodobało, ponieważ nie znam się zbytnio na edycji i w ogóle. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka