Dodaj dostosowywalny widget Google Plus do swojej strony lub bloga

Google+ to fajna inicjatywa, dzięki której można zyskać zwolenników poprzez udostępnianie artykułów informacyjnych i innych ciekawych rzeczy, co z kolei może przynieść witrynie duży ruch. Możesz rozważyć dodanie widgetu Google+ do swojej witryny lub bloga, aby Twoi stali czytelnicy mogli pozostać w kontakcie i natychmiast angażować się w działania na Google Plus.

Widżet Google Plus to niesamowity i w pełni konfigurowalny widget firmy widgetsplus.com. Widżet ma uproszczony wygląd, który dobrze współgra z interfejsem Google Plus i większością witryn. To świetna okazja, by nawiązać kontakt z odwiedzającymi witrynę, którzy mają konto w Google+. Widżet Google+ jest dostępny w kilku językach i można go po prostu dodać do dowolnej witryny, dodając kilka linijek kodu.

Oto podgląd:

Widżet Google Plus

Wydaje się, że jest to najbardziej imponujący i potężny widget, ponieważ można go w pełni dostosować, aby idealnie pasował do wyglądu witryny. Ustaw wartości zgodnie z własnymi preferencjami i zobacz wyniki zmian na żywo. Parametry, które można dostosować, obejmują możliwość dostosowania szerokości, czcionki tekstu, koloru tła, tekstu tytułowego, logo Google+, rozmiaru tekstu, ustawień przycisku Dodaj do kręgów, tekstu dolnego itp.

ustawienia_google-plus-widget

Widżet Google+ ma także opcję włączenia Kanał aktualizacji która pokazuje publiczne aktualizacje wysłane przez użytkownika do strumienia G+. Wyświetla także listę +1, które otrzymał dany post. Możesz nawet sprawdzić statystyki – Zainstaluj widżet Google+, a w ciągu 48 godzin otrzymasz niezłe statystyki. W tym wykresy liczby followersów i wyświetleń widgetów.

Odwiedź stronę widgetsplus.com aby wygenerować widżet paska bocznego Google Plus dla swojej witryny.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka