Firefox 5.0 Beta 2 Candidate Build wydana [Pobierz]

Mozilla udostępniła właśnie bardzo oczekiwaną funkcję Firefox 5 Beta, To jest tak naprawdę Firefox 5 Beta 2 Candidate Build 1 i jest dostępny tylko przez stronę FTP Mozilli. Początkowo testowe wydania Firefoksa są dostarczane przez kanał Nightly i Aurora, gdzie użytkownicy mogą wypróbować najnowsze funkcje i innowacje, które są ulepszane w przyszłych wydaniach beta i ostatecznych.

Kandydat wersji Beta 2 Firefoksa 5.Ukazała się wersja 0, dostępna dla systemów Windows, Mac i Linux. Z pewnością najnowsza wersja beta będzie oferować większą stabilność i ulepszenia niż poprzednie wersje testowe. Wersja beta została wyposażona w nową Przełącznik kanałów pozwalającą użytkownikom łatwo przełączać się na kanał aurora i z powrotem na kanał beta.

Jeśli korzystasz z kanału Aurora przeglądarki Firefox, możesz zaktualizować ją do wersji Beta, przełączając kanał na Beta. Aby to zrobić, kliknij pomarańczowy przycisk Firefox, otwórz Pomoc > O programie Firefox. Następnie kliknij łącze „Zmień” i wybierz kanał aktualizacji Beta, kliknij przycisk Zastosuj i zaktualizuj. Firefox pobierze wtedy wymagane aktualizacje i zainstaluje je.

Uwaga:: To wydanie NIE jest ostateczną wersją beta następnej wersji Firefoksa. Ten build to kopia aurory przepakowana jako beta do testów.

Pobierz Firefox 5.0 Beta 2 Kandydat

  • Dla systemu Windows (32-bitowego) – język angielski
  • Dla Mac OS X – język angielski
  • Dla systemu Linux (x86 & x64) – Angielski
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka