Jailbreak iOS 4.1 na iPhone 3G i iPod Touch 2G z Redsn0w 0.9.6

Zespół programistów iPhone’a udostępnił poprawkę redsn0w 0.9.6 BETA, która pozwala użytkownikom na jailbreak iPhone’a 3G i iPoda Touch 2G z systemem iOS 4.1 lub iOS 4.0 firmware.

To jest wersja beta programu redsn0w dla urządzeń iPhone3G i iPod Touch 2G z interfejsem FW 4.1 lub 4.0. Używa tego samego exploita pwnage2 DFU-mode, którego używamy od czasu 2.x dni. Nie zawiera on exploita SHAtter opracowanego przez pod2g. W tym jailbreaku Apple nie dowiedziało się niczego nowego.

JEŚLI UŻYWASZ ULTRASN0W UNLOCK, PROSZĘ CZEKAĆ NA PWNAGETOOL DO OBSŁUGI 4.1. NIE UŻYWAJ REDSN0W. To dlatego, że do korzystania z redsn0w na 4.1, musisz mieć już zaktualizowane do oficjalnej wersji 4.1 z Apple. Jeśli to zrobisz, stracisz odblokowanie ultrasn0w (możliwe, że na zawsze).

Uwaga: jeśli masz model „MC” urządzenia ipt2g, Twój 4.1 jailbreak będzie na uwięzi…przepraszam! (Rozważ możliwość cofnięcia się do wersji FW obsługiwanej przez jailbreakme).com lub spiritjb.com)

redsn0w

NIE WOLNO użyj Redsn0w, jeśli Twój iPhone 3G wymaga odblokowania Ultrasn0w. Redsn0w 0.9.6 obecnie obsługuje tylko system Mac OSX x86, wersja dla Windows pojawi się wkrótce.

Wykonaj poniższe kroki, aby wykonać jailbreak iOS 4.1 na iPhone 3G i iPod Touch 2G –

1. Pobierz iOS 4.1 dla swojego urządzenia. [iOS 4.1 Bezpośrednie łącza do pobierania]

2. Upewnij się, że Twoje urządzenie jest zaktualizowane do najnowszej wersji systemu iOS 4.1 oficjalne oprogramowanie.

3. Pobierz redsn0w 0.9.6b1 (dla komputerów Mac) i uruchom go. Wybierz ostateczną wersję systemu iOS 4.1 ipsw, którego użyłeś do aktualizacji urządzenia.

4. Wybierz opcję „Zainstaluj Cydię” i kliknij „Dalej”. Wejdź do Tryb DFU naciskając jednocześnie przyciski zasilania i domowy przez kilka sekund. Po kilku sekundach puść przycisk „Zasilanie”, ale trzymaj przycisk „Home”, aż rozpocznie się instalacja.

5. Poczekaj, aż Redsn0w zakończy proces jailbreak i automatycznie zrestartuje urządzenie. Korzystaj z!

Uwaga – Postępuj na własne ryzyko, nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli coś pójdzie nie tak.

przez [mask_link href="http://www.redmondpie.com/jailbreak-ios-4.1-with-redsn0w-0.9.6-how-to-guide/" target="_blank"]RedmondPie[/mask_link]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka