Jak anulować członkostwo Amazon Prime, aby zaoszczędzić 79 USD

Amazon Prime to program członkowski dla Amazon.com klientów który oferuje nieograniczone możliwości szybkiej wysyłki, takie jak BEZPŁATNA wysyłka dwudniowa i wysyłka jednodniowa za 3 USD.99 USD za sztukę na wszystkie kwalifikujące się zakupy, przy rocznej opłacie członkowskiej w wysokości 79 USD. Członkowie Amazon Prime mogą korzystać z natychmiastowej transmisji wideo: nieograniczona, wolna od reklam, natychmiastowa transmisja strumieniowa 5 000 filmów i programów telewizyjnych za pośrednictwem Amazon Instant Video bez dodatkowych opłat.

Uprawnieni klienci mogą zarejestrować się w celu uzyskania próbnego członkostwa na stronie Amazon Prime Free Trial lub poszukaj ofert bezpłatnych wersji próbnych przy kasie i na stronach produktów. Do rejestracji potrzebna jest aktualna, ważna karta, która nie zostanie obciążona opłatą za bezpłatny okres próbny. Ponadto, użytkownicy bezpłatnej wersji próbnej korzystają z tych samych korzyści, co użytkownicy płatni.

Z pewnością warto zdecydować się na program Amazon Prime, ale tylko wtedy, gdy często kupujesz w Amazon produkty, które nie kwalifikują się do bezpłatnej, super oszczędnej wysyłki. Niedawno zarejestrowałem się w programie Amazon Prime i zaskoczyło mnie, że po zakończeniu programu Amazon Prime zostanie mi automatycznie naliczona opłata w wysokości 79 dolarów, co mnie przeraziło.

Wskazuj na powiadomienia: Jeśli rzadko używasz Amazon do zakupów online i wybrałeś Amazon Prime w pośpiechu, to rozważ sprawdzenie poniższych punktów, których możesz nie znać:

  • Przy zapisywaniu się do programu Amazon Prime należy dodać ważną kartę.
  • Członkostwo próbne Amazon Prime oferuje bezpłatną, w pełni funkcjonalną wersję próbną dla 1 miesiąc
  • Amazon Prime będzie automatycznie uaktualnić do płatnego planu członkostwa na koniec bezpłatnego okresu próbnego, a tym samym ładowania $79 dla płatnego rocznego członkostwa.

Jak zapobiec automatycznemu uaktualnieniu do płatnego członkostwa –

Jeśli nie jesteś zainteresowany rocznym członkostwem, możesz zrezygnować z niego zaraz po podpisaniu umowy lub w dowolnym momencie trwania bezpłatnego okresu próbnego. Aby to zrobić,

1. Zaloguj się do swojego konta Amazon.

2. Przejdź do Zarządzaj członkostwem Prime strona i kliknij „nie uaktualniać” opcja. Teraz wybierz opcję „Wyłącz autoaktualizację”. To wszystko!

3. Pojawi się komunikat w kolorze czerwonym „Twoje członkostwo jest ustawione na brak automatycznej aktualizacji”.’

Uwaga: Będziesz mógł nadal korzystać z usług Amazon Prime do czasu zakończenia bezpłatnego okresu próbnego. Wtedy Twoje członkostwo zostanie automatycznie anulowane. Twoja karta nie zostanie obciążona.

Co więcej, w każdej chwili możesz wybrać opcję „Aktualizuj automatycznie”, aby nadal otrzymywać świadczenia Amazon Prime bez przerwy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka