Co oznacza komunikat Niedostępne na Instagramie w 2023 roku??

Instagram jest znany z szybkich aktualizacji i przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Terminologia Instagrama może wprawić w zakłopotanie nawet profesjonalnego programistę. Ale nie musisz się martwić; jestem tutaj, aby pomóc. W tym artykule powiem ci, Co oznacza post niedostępny na Instagramie?.

Użytkownicy mają małe zamieszanie, gdy próbują wyświetlić DM i ktoś wysłał post; zamiast go otworzyć, otrzymują komunikat Post Unavailable. Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się, co oznacza niedostępność postów na Instagramie.

Co oznacza komunikat Niedostępne na Instagramie??

Co oznacza post niedostępny na Instagramie

Istnieje wiele powodów, dla których po otwarciu posta wyświetla się on jako niedostępny. W poniższym przewodniku powiem, co oznacza post niedostępny na Instagramie.

Brak dostępu do postów na Instagramie w DM może mieć wiele przyczyn. Wymieniłem powody, dla których możesz mieć do czynienia z niedostępnym postem na Instagramie.

1. Prywatne konto/strona, której nie obserwujesz

Co oznacza post niedostępny na Instagramie?

Najczęstszym powodem, dla którego posty w DM są wyświetlane jako niedostępne, jest to, że post pochodzi z konta prywatnego, którego nie obserwujesz. Nie uzyskasz dostępu do postu, dopóki Twoja prośba nie zostanie zatwierdzona przez użytkownika. Gdy prośba zostanie zaakceptowana przez użytkownika, będziesz mógł uzyskać dostęp do jego postów.

2. Usunięty post

Innym powodem, dla którego post jest niedostępny, jest to, że post może zostać usunięty. Usuniętego posta na Instagramie nie można wyświetlić. Ta sama zasada dotyczy historii na Instagramie. Historia na Instagramie zostanie usunięta po 24 godzinach, a użytkownik nie będzie mógł jej wyświetlić na platformie.

3. Zarchiwizowane posty

Jeśli istnieje post, który już oglądałeś w Instagram DMs, ale jak tylko ponownie odwiedzisz post, pokazuje Post Niedostępny. Może to być spowodowane tym, że post został zarchiwizowany. Archiwizowanie postów na Instagramie to tymczasowa opcja usuwania dla użytkowników; po zarchiwizowaniu posta na Instagramie nie będzie on wyświetlany w Twoim kanale.

4. Konto dezaktywowane

Innym powodem, dla którego post nie może być wyświetlany na Instagramie, może być to, że użytkownik, którego jest to post, mógł dezaktywować swoje konto na Instagramie. Dezaktywacja na Instagramie ukrywa posty i konto użytkownika przed innymi użytkownikami platformy.

5. Jesteś zablokowany przez właściciela konta

Załóżmy, że zostałeś zablokowany przez użytkownika A na Instagramie, a użytkownik B wysyła Ci post użytkownika A; nie będziesz mógł go wyświetlić. Jeśli zostaniesz zablokowany przez użytkownika, nie będziesz mieć dostępu do jego postów na Instagramie.

6. Post został usunięty przez Instagram

Co oznacza post niedostępny na Instagramie?

Jeśli posty naruszają wytyczne społeczności Instagrama, nie będzie można ich wyświetlić, ponieważ Instagram ma ścisłe zasady dotyczące regulacji treści. Jeśli post zostanie usunięty przez Instagram, nie będzie można go wyświetlić.

7. Ograniczenie wiekowe

Co oznacza post niedostępny na Instagramie?

Jeśli masz mniej niż 18 lat, istnieją pewne posty, których nie możesz wyświetlić. Istnieją pewne posty, które są odpowiednie tylko dla dorosłych odbiorców, dlatego nie będzie można ich przeglądać.

8. Serwery Instagram nie działają

Jeśli serwery Instagram nie działają, możesz nie być w stanie przeglądać postów na platformie. Witryna Downdetector, która w czasie rzeczywistym aktualizuje informacje o awariach popularnych witryn internetowych, poinformuje Cię, czy serwery Instagrama nie działają.

Instagram nigdy nie przestaje eksperymentować. Terminologia Instagrama może być nieco zagmatwana. Aby wiedzieć, Co oznacza niedostępność posta na Instagramie?, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę.

Co oznacza niedostępność posta na Instagramie??

Istnieje wiele powodów, dla których post jest niedostępny na Instagramie: Serwery Instagrama są wyłączone, ograniczenia wiekowe, post został usunięty przez Instagram, jesteś zablokowany przez właściciela konta, usunięty post i inne.

Jak sprawdzić, czy serwer Instagram nie działa??

Możesz sprawdzić, czy serwer Instagrama nie działa, na stronie Downdetector, która w czasie rzeczywistym aktualizuje informacje o awariach popularnych witryn i platform. Możesz również sprawdzić na Twitterze, czy Instagram nie działa.