Jak odszyfrować i zgrać stare DVD do MP4 na PC za darmo

Płyty DVD stają się coraz bardziej wymarłe i istnieje niewielka szansa, że używasz jednej z nich. Miejsce DVD zajęły popularne formaty cyfrowego wideo, takie jak MP4, AVI i MOV. Poza tym ogromny wzrost liczby Platformy OTT Netflix, Amazon Prime Video, Zee5 i Hotstar w krajach rozwijających się, takich jak Indie, ograniczyły udział płyt DVD. W przeciwieństwie do tego, co mogłoby się wydawać, znaczna część widzów nadal polega na płytach DVD. Większość z nich ma również kolekcję ulubionych filmów na DVD.

Ponieważ płyty DVD są na granicy zbędności, warto zrobić kopię zapasową swoich ważnych nośników. Digitalizacja dysków DVD może być również konieczna, ponieważ nowoczesne laptopy zazwyczaj nie mają napędu DVD. Jednak nie można po prostu skopiować i wkleić zawartości płyty DVD DVD na swój dysk twardy. Oryginalne płyty DVD mają też inne ograniczenia wynikające z ograniczeń kodu regionu. Z tego powodu płyta DVD nie będzie odtwarzana w systemie Windows 10 lub nie będzie mogła być odczytana przez odtwarzacz multimedialny. Na przykład płyta DVD kupiona w Wielkiej Brytanii może nie odtwarzać się na odtwarzaczu w Stanach Zjednoczonych z powodu innego kodu regionu.

WinX DVD Ripper Platinum

Poznaj WinX DVD Ripper Platinum

Aby przezwyciężyć problemy z dekodowaniem DVD i pozbyć się problemu z odtwarzaniem DVD w nieobsługiwanych regionach, można zgrać dysk DVD. WinX DVD Ripper jest jednym z takich programów, który oferuje niezawodne, wydajne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do zgrywania dowolnego rodzaju DVD do preferowanego formatu wideo. Umożliwia dekodowanie płyt DVD z dowolnego kraju i rozwiązywanie problemów z odtwarzaniem DVD. Edycja Platinum jest przeznaczona dla użytkowników systemu Windows, natomiast użytkownicy komputerów Mac mogą zdecydować się na MacX DVD Ripper Pro.

Najważniejsze funkcje

 • Łatwy w użyciu interfejs – Proces zgrywania lub konwersji składa się z kilku prostych kroków. Nawet początkujący użytkownik może łatwo przekonwertować DVD na MP4 lub inny format bez żadnego problemu.
 • Wszechstronna obsługa płyt – Jest w stanie zgrać 99-tytułowe płyty DVD, których rozmiar może osiągnąć 40 GB. Można również zgrać specjalne typy dysków DVD, które posiadają skomplikowany mechanizm ochrony przed piractwem.
 • Akceleracja sprzętowa oparta na GPU – Wyjątkowa technologia akceleracji sprzętowej poziomu 3 pozwala oprogramowaniu w pełni wykorzystać wbudowany procesor i układ graficzny. Firma twierdzi, że użytkownicy dysponujący odpowiednim sprzętem mogą zgrać całą płytę DVD w ciągu zaledwie 5 minut.
 • Wyjście wideo wysokiej jakości – WinX DVD Ripper wykorzystuje wysokiej jakości silnik i usuwanie przeplotu, aby zapewnić bezstratne wyjście. Zapobiega to również takim problemom, jak brak synchronizacji dźwięku z obrazem, spadek liczby klatek na sekundę czy nieprawidłowe proporcje obrazu.
 • Wiele wyjść – Program obsługuje różne popularne formaty wideo, w tym MP4, H.264, HEVC, MPEG, MKV, MOV i FLV. Umożliwia to odtwarzanie międzyplatformowe na takich urządzeniach, jak komputer, iPhone, iPad, smartfony z systemem Android oraz Apple TV.
 • Usuwanie szyfrowania płyt DVD – W przeciwieństwie do większości innych programów, WinX DVD Ripper posiada technologię umożliwiającą ominięcie mechanizmów zabezpieczających przed kopiowaniem, takich jak CSS, kod regionu, nowy UOP i Sony ARccOS. Program umożliwia również odszyfrowywanie i zgrywanie płyt DVD zabezpieczonych systemem X-project DRM firmy Disney.
 • Nie jest wymagana żadna specjalna konfiguracja – Oprogramowanie może działać nawet na komputerach niskiej klasy, nie wykorzystując przy tym dużej ilości zasobów. Dzięki temu można kontynuować pracę, podczas gdy konwersja odbywa się w tle.

Lista dodatkowych funkcji

Poza wymienionymi powyżej kluczowymi funkcjami, WinX DVD Ripper Platinum oferuje wiele innych małych, ale przydatnych funkcji. Sprawdź ich poniżej.

 • Opcja ładowania płyty DVD z ISO lub folderu DVD
 • Podgląd tytułów przed konwersją za pomocą zintegrowanego odtwarzacza wideo
 • Opcja łączenia kilku tytułów
 • Edycja i przycinanie wideo w celu przekonwertowania tylko określonego fragmentu płyty DVD
 • Możliwość usuwania i dodawania zewnętrznych napisów SRT
 • Możliwość sklonowania płyty DVD do obrazu ISO lub folderu DVD w celu utworzenia kopii zapasowej
 • Opcja przycinania w celu usunięcia niepożądanych czarnych obwódek
 • Robienie wysokiej jakości zdjęć w odtwarzaczu podglądu
 • Dostosowanie parametrów formatu wyjściowego wideo, takich jak kodek audio wideo, liczba klatek na sekundę, rozdzielczość, przepływność, współczynnik proporcji i kanał audio

Po omówieniu wszystkich najważniejszych funkcji, WinX DVD Ripper dla Windows jest pełnym funkcji rozwiązaniem do kodowania płyt DVD do dowolnego typu cyfrowego wideo. Program jest również często aktualizowany, aby obsługiwać najnowsze płyty DVD. Program działa stosunkowo szybko i nie ma tendencji do zawieszania się lub wyrzucania błędów.

Jak zgrać DVD do MP4 za pomocą WinX DVD Ripper Platinum

Przejdźmy teraz do szybkiego omówienia procesu zgrywania poprzez konwersję fragmentu płyty DVD do formatu MP4.

 1. Pobierz aplikację i zainstaluj ją na swoim komputerze.
 2. Włóż płytę DVD.
 3. Uruchom program WinX DVD Ripper i kliknij przycisk “DVD Disc&#8221.
 4. Wybierz źródłowy dysk DVD i kliknij przycisk Ok.
 5. Wybierz “MP4 Video” jako format wyjściowy z profili ogólnych. Ustaw również pasek jakości.
 6. Zaznacz pole wyboru przy tytułach, które chcesz przekonwertować. Dodatkowo możesz kliknąć opcję Edytuj i wpisać czas rozpoczęcia/zakończenia w zakładce Przytnij, aby zgrać określony fragment.
 7. W razie potrzeby włącz silnik wysokiej jakości i ustawienia usuwania przeplotu.
 8. Ustaw folder docelowy i kliknij przycisk Uruchom.
 9. Rozpocznie się konwersja i zostanie wyświetlony pozostały czas.
 10. To jest to! Odtwarzanie pliku wyjściowego na dowolnym obsługiwanym urządzeniu lub odtwarzaczu.


Wybierz źródłową płytę DVD

Wybierz format wyjściowy


Przytnij DVD

Dodaj podtytuł

Parametry pliku wyjściowego

Proces konwersji

Cena – WinX DVD Ripper Platinum jest płatnym oprogramowaniem, które jest obecnie dostępne w obniżonej cenie 29$.95. Kupując program, otrzymasz dożywotnią licencję wraz z bezpłatną aktualizacją dożywotnią.

Weź udział w mega rozdaniu nagród

Zapraszając użytkowników do udziału w kampanii 9 milionów pobrań, Digiarty Software oferuje obecnie darmową licencję programu WinX DVD Ripper. Zarówno użytkownicy Windows, jak i Maca mogą Zdobądź dekoder DVD za darmo w czasie trwania promocji. Biorąc udział w zabawie, masz również szansę wygrać projektor Epson. Nie czekaj i pobierz swój darmowy egzemplarz już teraz!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka