Jak przenieść bibliotekę iTunes na nowy komputer z systemem Windows 8?

Szukasz najprostszego sposobu na przeniesienie swojej biblioteki iTunes na nowy komputer?? CopyTrans TuneSwift oferuje inteligentny i skuteczny sposób, aby przenieść swoje cała biblioteka iTunes do nowego komputera z systemem Windows 8. Twoja biblioteka iTunes jest bardzo ważna, ponieważ zawiera Twoją muzykę, wideo, aplikacje, książki, podcasty, oceny, dzieła sztuki i listy odtwarzania.

Za pomocą tego narzędzia można bezproblemowo przenieść bibliotekę iTunes na nowy komputer z systemem Windows 8. Cała biblioteka iTunes jest zapisywana w jednym archiwum kopii zapasowej, które obejmuje także kopie zapasowe iPhone’a, iPoda Touch i iPada (aplikacje, kontakty, kalendarz, notatki i SMS-y itp.). Wykonaj poniższą procedurę, aby przenieść bibliotekę iTunes do systemu Windows 8:

1. Pobierz i zainstaluj CopyTrans TuneSwift.

2. Otwórz program, wybierz opcję Przesyłanie opcja.

02-11-2012 23-00-26

Wybierz komputer.

02-11-2012 23-02-00

3. Wybierz 'Nowy komputer’, aby przenieść bibliotekę na nowy komputer z systemem Windows.

02-11-2012 23-02-51

4. Następnie określ nazwę i lokalizację na dysku zewnętrznym/pendrive’ie, w której chcesz zapisać plik kopii zapasowej iTunes.

02-11-2012 23-03-41

5. Naciśnij przycisk „Rozpocznij transfer”. Następnie program rozpocznie proces tworzenia kopii zapasowej, który zajmie trochę czasu, w zależności od rozmiaru kopii zapasowej danych iTunes.

Zostaniesz poproszony o Zatwierdzić kopię zapasową, kliknij Tak.

03-11-2012 13-15-30

6. Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej kliknij OK.

03-11-2012 13-18-14

Jak przywrócić bibliotekę iTunes na nowym komputerze z systemem Windows 8

Zainstaluj program CopyTrans TuneSwift na nowym komputerze z systemem Windows 8.

Upewnij się, że podłączyłeś zewnętrzny dysk twardy/dysk flash z kopią zapasową iTunes do nowego komputera.

1. Uruchom program i wybierz opcję Przywracanie opcja.

Uwaga: Jeśli na komputerze znajduje się już istniejąca biblioteka iTunes, zostanie ona zastąpiona nową.

2. Wybierz plik kopii zapasowej (.tsw), który chcesz przywrócić. Pozostaw folder docelowy biblioteki iTunes w niezmienionej postaci, jeśli masz iTunes zainstalowany w domyślnym katalogu w systemie Windows.

03-11-2012 13-48-23

3. Kliknij w „Rozpocznij przywracanie”, a po kilku minutach przywracanie zostanie zakończone.

03-11-2012 13-59-54

Teraz otwórz iTunes, aby zobaczyć, że wszystko jest tak samo jak na poprzednim komputerze.

Sprawdź tę stronę, jeśli chcesz przywrócić plik kopii zapasowej biblioteki iTunes na komputerze Mac.

~ CopyTrans TuneSwift jest aplikacją płatną, dostępną dla $14.99.