Jak ręcznie zainstalować Oficjalną aplikację 12.0-YNG1TBS2P2 Aktualizacja OTA dla YU Yuphoria

YU Yuphoria to jeden z najlepszych telefonów klasy podstawowej z systemem Cyanogen OS 12 opartym na Androidzie 5.0.2 Lollipop. Niedawno zespół YU rozpoczął wprowadzanie najnowszej aktualizacji oprogramowania dla Yuphorii, która aktualizuje Yuphorię z systemem operacyjnym Cyanogen w wersji 12.0-YNG1TBS1O3 do YNG1TBS2P2. Najnowsze Aktualizacja przyrostowa YNG1TBS2P2 rozmiar 38MB zawiera poprawki i usprawnienia błędów wskazanych przez użytkowników w obecnym oprogramowaniu Yuphoria. Aktualizacja jest dostępna jako aktualizacja OTA, która będzie się stopniowo rozprowadzać, a pełne rozprowadzenie nastąpi w ciągu najbliższych 2-3 tygodni. Jest to ważna aktualizacja, która powinna znacznie poprawić działanie „Yuphorii.

Jeśli nie możesz już dłużej czekać, to możesz zdecydować się na ręczne zainstalowanie oficjalnej aktualizacji OTA na Yuphorii, wykonując poniższe proste kroki. W celu flashowania OTA, urządzenie musi być uruchomione Stock jądra i Stock odzyskiwania. Ten proces nie powinien mieć wpływu na dane w urządzeniu.

Co nowego – (Changelog)

CM12.Aktualizacja OTA 0-YNG1TBS2P2 dla telefonu Yuphoria zawiera wiele funkcji i ulepszeń. Aktualizacja podobno rozwiązuje problemy z czujnikiem zbliżeniowym, zawierając poprawki, które będą go automatycznie kalibrować po każdym ponownym uruchomieniu telefonu. Cały stos aparatu został przebudowany, co znacznie poprawia jego wydajność, zapewniając ostrzejsze zdjęcia i wychwytywanie większej liczby szczegółów nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Panel dotykowy stał się bardziej responsywny. Nowe oprogramowanie sprzętowe zostało opracowane z myślą o szybszym pisaniu i lepszym sterowaniu gestami, aby zapewnić bardziej płynną i bezproblemową obsługę.

Inne dodatkowe ulepszenia obejmują usprawnienia w zarządzaniu termicznym urządzenia, obsługę dialera oraz szereg udoskonaleń chipsetu audio, które pozwoliły uzyskać bogatsze basy, ostrzejsze wysokie tony i krystalicznie czysty dźwięk.

Wymagania – Yuphoria z odbudową stockową i całkowicie nierootowany stockowy ROM

Uwaga: Dotyczy tylko aktualizacji z YNG1TBS1O3 do YNG1TBS2P2.

Przewodnik do ręcznej aktualizacji Yuphoria do Cyanogen OS v12.0-YNG1TBS2P2 –

1. Pobierz oficjalna aktualizacja OTA tutaj: http://builds.cyngn.com/fota/incremental/lettuce/cm-lettuce-405aaf9dc6-to-79f9ccdc85-signed.zip (Rozmiar: 35.5MB w formacie zip)

2. Umieść pobrany plik zip w pamięci wewnętrznej telefonu.

3. Uruchom Yuphorię w stockowym trybie odzyskiwania Cyanogen – Aby to zrobić, wyłącz telefon. Następnie naciśnij jednocześnie przyciski zwiększania i zmniejszania głośności oraz przycisk zasilania.

IMG_20150629_223912  IMG_20150629_223935

4. Wybierz „Zastosuj aktualizację” > „wybierz z pamięci wewnętrznej” > /0 > i wybierz “cm-lettuce-405aaf9dc6-to-79f9ccdc85-signed.zip” plik. ROM zostanie sflashowany i powinien pojawić się Android Bot (flashowanie zajmie trochę czasu, bądź cierpliwy)!)

5. Po zakończeniu instalacji przejdź do strony głównej i „wyczyść partycję cache” (Opcjonalnie i zajmuje to trochę czasu)

6. Następnie wybierz opcję ‘Uruchom ponownie system teraz”.

yuphoria-OTA-update

Potwierdź instalację aktualizacji, sprawdzając „Wersję systemu operacyjnego” i „Datę kompilacji” w sekcji Informacje o telefonie. Data kompilacji tej aktualizacji to 10 czerwca 2015 r.

Źródło: Fora YU

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka