Jak udostępniać pełne 30-sekundowe filmy na Instagram Story

Domyślny limit czasu dla Kręteł to 15 sekund, ale możesz wydłużyć limit czasu nagrywania do 30 sekund. Z drugiej strony, pojedyncze wideo Instagram Story może mieć tylko 15 sekund długości. Oznacza to, że jeśli dodasz rolkę (dłuższą niż 15 sekund) do swojej historii na Instagramie, w historii pojawi się tylko 15 sekund filmu. Twoi widzowie muszą dotknąć historii, aby zobaczyć resztę filmu w sekcji Materiały filmowe. A jeśli zapiszesz długą rolkę z historii, tylko pierwsze 15 sekund wideo zostanie zapisane w rolce aparatu.

Chcesz dodać 30-sekundową rolkę na Instagram Story?

A co, jeśli chcesz udostępnić pełne 30-sekundowe filmy na Instagram Story?? Choć oficjalnie nie jest możliwe udostępnianie na Instagramie historii trwających dłużej niż 15 sekund. Dzieje się tak dlatego, że Instagram ma pewne ograniczenia, które zmuszają widzów do oglądania pełnych rolek w interfejsie rolek. Ma to sens, ponieważ oglądanie filmu w zakładce Reels zwiększa zaangażowanie i pozwala użytkownikom odkrywać więcej filmów.

szpule publikowane na instagram story
Film udostępniony w historii na Instagramie (sposób normalny)

Istnieje jednak pewne obejście, którego możesz użyć, aby udostępnić dłuższe filmy w swojej historii na Instagramie. Sztuczka polega na pobraniu rolki do swojej galerii, a następnie umieszczeniu jej w historii. Oznacza to, że długa, 30-sekundowa rolka zostanie automatycznie podzielona na dwie części, gdy prześlesz ją do swojej historii. Twoi followersi mogą oglądać klipy w dwóch odcinkach, każdy o długości 15 sekund. Jedynym minusem jest to, że w opublikowanej rolce nie będzie linku do oryginalnej rolki.

Teraz zobaczmy, jak można udostępniać pełne szpule na Instagram Story na iPhonie. Korzystając z poniższej metody, możesz udostępnić czyjąś długą rolkę lub swoją własną rolkę na Instagram Stories.

Jak udostępniać dłuższe filmy na swoim Instagram Story

 1. Zainstaluj aplikację “Instagram Media Saver” skrót. Aby to zrobić, odwiedź to łącze i dotknij przycisku “Dodaj skrót&#8221. Ten skrót pozwala szybko zapisywać rolki, historie, zdjęcia i filmy z Instagrama bezpośrednio do Zdjęcia w systemie iOS. instagram media saver shortcut dla iPhone'a
 2. Przejdź do strony “Reels” i otwórz rolkę, którą chcesz opublikować jako historię. Aby znaleźć filmy opublikowane przez Ciebie, przejdź do swojego profilu, stuknij zakładkę Filmy.
 3. Stuknij przycisk przycisk elipsy (ikona z trzema kropkami) w prawym dolnym rogu. rolka w aplikacji Instagram
 4. Stuknij “Share to…”Instagram Media Saver” i wybierz “Instagram Media Saver” z arkusza udostępniania. menu udostępniania dla szpul instagrama
 5. Wybierz Ok, gdy zobaczysz baner “Shortcuts would like access to Shortcuts”.
 6. Przyznaj wszystkie niezbędne uprawnienia do skrótu, wybierając opcję “Zawsze zezwalaj”. zezwolenie na skróty w systemie iOS
 7. Po zapisaniu filmu w aplikacji Zdjęcia otwórz aplikację Instagram i dodaj nową historię. dodaj nową historię na instagramie
 8. Na stronie tworzenia historii przesuń palcem w górę ekranu i wybierz pobraną rolkę. (Uwaga: Nagrania dłuższe niż 15 sekund zostaną automatycznie podzielone na dwa klipy.) jak udostępniać pełne rolki w historii na Instagramie w telefonie iphone
 9. Opcjonalnie: dodać dowolne efekty, naklejki lub tekst do filmu w rolce, jeśli chcesz.
 10. Stuknij w “Dalej&#8221, a następnie stuknij w “Udostępnij&#8221, przycisk obok Twoja historia aby udostępnić całą rolkę na swoim Instagram Story.

  jak dodać 30-sekundową rolkę do historii na Instagramie
  Dłuższa rolka podzielona na dwa klipy

To wszystko. Możesz również sprawdzić listę widzów swojej historii, aby zobaczyć, kto oglądał nagranie.

RELATED: Jak ponownie opublikować rolkę na swojej historii na Instagramie

WSKAZÓWKA: Publikuj Instagram Story na Facebooku

Możesz również udostępnić rolkę w swojej historii na Facebooku, albo w trakcie jej publikowania, albo po opublikowaniu jej w swojej historii na IG.

Aby to zrobić (podczas udostępniania), dotknij “Opcja udostępniania” menu na ekranie udostępniania i wybierz “Udostępnij raz”.

udostępniaj instagramową historię na Facebooku

Aby udostępnić daną historię po jej obejrzeniu, przejrzyj ją i przesuń palcem w górę na ekranie. Przewiń listę widzów do dołu i kliknij przycisk “Udostępnij&#8221 obok “Udostępnij na Facebooku Story”.

opcja udostępniania historii na Facebooku w instagram story

WSKAZÓWKI:

 • Jak umieścić wiele zdjęć w jednej historii na Instagramie?
 • Jak pobrać nagrania z Facebooka z muzyką do galerii
 • Pobierz Instagram Reels audio w formacie MP3, korzystając z linku
 • Jak przesłać wideo z filmu „Rolki z Instagrama” do historii na WhatsApp?
 • Jak dodać zapisane audio do historii z Instagrama
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka