Jak udostępnić rolki z Instagrama w statusie WhatsApp bez linku

Osoby, które uwielbiają tworzyć zabawne i rozrywkowe filmy na Instagramie, często chętnie udostępniają je także na innych platformach. Chociaż Instagram oferuje opcję ‘Poleć na Facebooku” (podczas udostępniania filmu), dzięki której możesz udostępniać swoje filmy wszystkim osobom na Facebooku. Z drugiej strony, Instagram nie pozwala użytkownikom na publikowanie swoich filmów w należącym do Facebooka serwisie WhatsApp.

Możesz jednak udostępnić łącze do rolki w swoim statusie WhatsApp, korzystając z opcji Udostępnij w rolkach. To powiedziawszy, nie jest to realny sposób na udostępnianie rolki na WhatsApp, ponieważ większość widzów nie będzie sobie zawracać głowy otwieraniem linku. Co więcej, osoby, które nie mają aplikacji Instagram na swoim urządzeniu, nie będą mogły oglądać Twoich filmików.

Na szczęście istnieje proste obejście, które pozwala umieścić rolki z Instagrama w statusie WhatsApp bez łącza. W ten sposób możesz udostępnić własny lub cudzy film na swoim statusie WhatsApp z muzyką. Ten krok wymaga użycia aplikacji innej firmy, aby najpierw zapisać rolkę do rolki aparatu z dźwiękiem, a następnie opublikować rolkę w statusie lub historii WhatsApp.

Zobaczmy teraz, jak przesyłać klipy wideo w statusie WhatsApp, zarówno na iPhonie, jak i na Androidzie.

Jak publikować rolki w statusie WhatsApp bez łącza

 1. Zainstaluj “Repost: Na Instagramie”od App Store (na iPhonie) lub Google Play (w systemie Android).
 2. Otwórz Instagram i znajdź film, który chcesz opublikować na WhatsApp.
 3. Stuknij przycisk wielokropka (ikona z trzema kropkami) w prawym dolnym rogu i wybierz “Kopiuj łącze”.

  rolki na instagramie

  skopiuj łącze do szpulki

 4. Przejdź do aplikacji Repost. Aplikacja automatycznie pobierze łącze do szpalty i wyświetli komunikat „Repost wklejony z Instagrama”. Następnie stuknij wybraną rolkę.

  repost dla aplikacji instagram

  repost dla instagrama

 5. Opcjonalnie: Jeśli chcesz, ukryj znak atrybucji. Aby to zrobić, stuknij opcję ‘Znak atrybucji” i ustaw jej pozycję na ‘Brak”.

  usuwanie kredytowego znaku wodnego z instagramowej rolki

  dodaj atrybucję do instagramowej rolki

 6. Stuknij przycisk ‘Udostępnij’ w prawym górnym rogu i wybierz “Zapisz wideoaby zapisać rolkę w aplikacji Zdjęcia na telefonie iPhone. jak zapisywać filmy z dźwiękiem w rolce aparatu na iphonie
 7. Otwórz aplikację WhatsApp i przejdź do zakładki ‘Status”, aby dodać nowy status.
 8. Na ekranie dodawania statusu wybierz zapisaną rolkę z rolki aparatu. jak opublikować film z rolki w statusie Whatsapp bez linku
 9. Opcjonalnie: Dodaj podpis, filtr, naklejki lub tekst do filmu, jeśli chcesz.
 10. Stuknij przycisk udostępniania, aby udostępnić wideo z rolki na swojej historii w aplikacji WhatsApp. jak udostępnić instagramowe klipy w statusie WhatsApp bez linku

To wszystko. W międzyczasie możesz bezpośrednio wysłać nagranie wideo do swoich kontaktów na WhatsApp. W przypadku użytkowników systemu Android kroki są podobne jak w przypadku aplikacji Repost w wersji dla systemu iOS.

UWAGA: Nie jest możliwe publikowanie filmów dłuższych niż 30-sekundowe jako statusu WhatsApp. Aby ominąć to ograniczenie, wystarczy najpierw udostępnić początkowy 30-sekundowy fragment filmu z rolki. Następnie odpowiednio przytnij i prześlij pozostały fragment nagrania w swoim statusie kontynuacji.

jak przyciąć rolkę w statusie Whatsapp
Przesyłanie wideo z rolki na WhatsApp Status

Jak udostępniać szkice filmów z Instagrama na WhatsApp

Jak udostępniać filmy w aplikacji WhatsApp bez wysyłania zdjęć??

Jeśli chcesz opublikować szkic rolki na swoim statusie w aplikacji WhatsApp, nie jest to możliwe. Dzieje się tak dlatego, że rolki na Instagramie zapisane jako wersje robocze są zapisywane bez dźwięku, gdy pobierasz je do swojej galerii. I z pewnością nie miałoby sensu publikowanie filmu bez muzyki w swoim statusie lub historii.

To, co możesz raczej zrobić, to udostępnić konkretny projekt rolki na Instagramie. Następnie pobierz rolkę za pomocą aplikacji Repost, a potem szybko usuń ją ze swojego konta na Instagramie. Teraz przejdź dalej i udostępnij projekt rolki w aplikacji WhatsApp lub na innej platformie mediów społecznościowych.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka