Jak wykonać reakcję serca w aplikacji Facebook Messenger

Reakcje na Facebooku to trafny sposób na szybkie wyrażenie swoich uczuć i emocji związanych z daną wiadomością w Messengerze. Użytkownicy mogą wybierać spośród siedmiu reakcji i wysyłać je po prostu przytrzymując pojedynczą wiadomość. Emoji Serce-Oczy, pierwszy w kolejności, przedstawia uśmiechniętą twarz z serduszkowymi oczami. Jest to prawdopodobnie jedna z najczęściej używanych reakcji, aby przekazać uczucia miłości i przywiązania.

Facebook testuje reakcję serca w Messengerze

reakcje messengera


Reakcja na Messengera – Oczy serca vs Serce

Wygląda na to, że Facebook planuje zastąpić istniejącą funkcję emoji serduszko z emoji serca zamiast. Choć nie wydano jeszcze oficjalnego komunikatu dotyczącego tej subtelnej zmiany.

Najwyraźniej firma testuje obecnie reakcję serca w Messengerze z niewielką liczbą użytkowników. Mogę to potwierdzić osobiście, ponieważ nowa reakcja serca jest widoczna w najnowszej wersji (253.3) z Messenger dla iPhone’a. Dla tych, którzy są ciekawi, używam iPhone’a 11 z systemem iOS 13.3.1.

Jak reagować za pomocą emoji serca w Messengerze

Jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców, którzy otrzymali nową reakcję serca, możesz jej od razu użyć.

Jak używać funkcji Heart React w aplikacji Facebook Messenger
Nowa reakcja serca w Messengerze

Aby zareagować sercem w aplikacji Facebook Messenger, otwórz wybraną rozmowę na czacie i znajdź wiadomość, na którą chcesz zareagować. Następnie stuknij i przytrzymaj wiadomość, aby otworzyć emojis reakcji. Teraz po prostu stuknij reakcję serca. To jest to. Wybrana reakcja będzie widoczna obok danej wiadomości.

Jak można się spodziewać, odbiorca zobaczy reakcję serca, nawet jeśli nowa reakcja (serce miłości) nie jest dla niego włączona.

Jak uzyskać reakcję serca w Messengerze

Niestety, nie można nic zrobić, aby uzyskać reakcję serca w Messengerze. Dotyczy to zarówno użytkowników systemu iOS, jak i Android, nawet jeśli mają zainstalowaną najnowszą wersję Messengera.

Dzieje się tak, ponieważ ta funkcja wydaje się być częścią procesu wdrażania po stronie serwera. Dlatego będzie się to odbywało etapami, a ostateczne wdrożenie może jeszcze trochę potrwać.

Oprócz aplikacji Messenger reakcja sercowa nie jest dostępna na pulpicie Facebooka, a także w Messengerze.com.

Osobiście uważam, że nowa reakcja z emoji serca wygląda stosunkowo lepiej i fajniej. Mamy nadzieję, że Facebook wkrótce udostępni tę funkcję wszystkim, którzy na nią czekają.

AKTUALIZACJA (7 marca) – Wygląda na to, że można teraz reagować emoji serca zarówno na Facebooku, jak i na innych aplikacjach.com i Messenger.com na pulpicie.

reakcja serca na stronie messenger.com
Emoji serca w Messengerze.com
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka