Jak wymusić instalację Androida 4.3 Aktualizacja OTA w Galaxy Nexus

Opracowaliśmy kilka przewodników How-To z instrukcjami krok po kroku, aby przekonwertować swój Galaxy Nexus Non-Yakju do Yakju lub Takju firmware, tak aby uzyskać najnowsze aktualizacje oprogramowania bezpośrednio od Google, zamiast Samsunga, który opóźnia aktualizacje OTA dla urządzeń Non-yakju (yakjuxw, yakjuux, yakjusc, yakjuzs, yakjudv, yakjukr i yakjujp) o kilka tygodni. Poleć post: Sprawdź, czy Twój Galaxy Nexus został zaktualizowany przez Google lub Samsunga?

Jeśli wcześniej zmieniłeś swojego Galaxy Nexusa z Non-Yakju na Yakju/Takju za pomocą jednego z naszych poradników, ale nadal nie otrzymałeś najnowszego Androida 4.2.2 Aktualizacja OTA jeszcze, to tutaj jest łatwe obejście, aby uzyskać 4.2.2 aktualizacji bez przechodzenia przez jakiekolwiek techniczne rzeczy. Metoda polega na zmuszeniu Galaxy Nexusa do sprawdzenia dostępności najnowszej aktualizacji oprogramowania, pod warunkiem, że jest ona oficjalnie wprowadzana przez Google. Ta sztuczka nie jest ograniczona do 4.2.2 i dlatego powinno działać również z wcześniejszymi lub przyszłymi aktualizacjami.

Jak wymusić sprawdzenie aktualizacji OTA na Samsungu Galaxy Nexus

1. Przejdź do Ustawienia > Aplikacje > Wszystkie.

2. Przewiń w dół i wybierz 'Google Services Framework’.

3. Stuknij w Wyczyść dane i wybierz Ok, aby potwierdzić, a następnie dotknij Force Stop i naciśnij Ok.

4. Teraz uruchom ponownie telefon. Aktualizacja systemu powinna się wtedy pojawić, gdy urządzenie jest podłączone do Internetu. Możesz też sprawdzić dostępność aktualizacji ręcznie (Ustawienia > O telefonie > Aktualizacje systemu > Sprawdź teraz). Uwaga: Aktualizacja może nie pojawić się przy pierwszej próbie, więc próbuj w częstych odstępach czasu.

2013-02-16 17.36.54    2013-02-16 11.18.07

~ Powyższa sztuczka najwyraźniej działa w przypadku większości użytkowników, ale nie jest w 100% niezawodna. Wypróbowaliśmy go na naszym Galaxy Nexus po wielu nieudanych próbach uzyskania aktualizacji poprzez standardowy sposób i na szczęście działał jak czar przy pierwszej próbie. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka