Jak wyświetlić dziennik aktywności w aplikacji Facebooka na Androida

Facebook aktywnie wprowadza wiele zmian i ulepszeń w swojej aplikacji mobilnej. W związku z tym Dziennik aktywności wydaje się nie istnieć w nowej wersji aplikacji Facebook dla systemu Android. Dziennik aktywności to w zasadzie zapis codziennych czynności wykonywanych na Facebooku. Umożliwia przeglądanie wszystkich swoich działań, takich jak śledzenie osób, polubienia lub komentarze do postów, reakcje itd. Cóż, funkcja Dziennika aktywności nadal istnieje w aplikacji Facebooka, ale jej umiejscowienie zostało nieco zmienione.

Gdzie jest mój dziennik aktywności na Facebooku??

Jeśli niedawno zaktualizowałeś aplikację Facebooka na swoim smartfonie z systemem Android, wykonaj poniższe kroki, aby zobaczyć swój dziennik aktywności.

W systemie Android otwórz Facebooka i przejdź do karty menu (ikona hamburgera w prawym górnym rogu). Teraz stuknij swoje imię lub zdjęcie profilowe, aby wyświetlić swój profil. Następnie stuknij w przycisk “Więcej&#8221, widoczny tuż pod Twoim zdjęciem profilowym i imieniem. Stuknij pierwszą opcję z napisem “Dziennik aktywności”. Teraz można zobaczyć cały dziennik aktywności w porządku chronologicznym z poziomu aplikacji Facebook.zobacz dziennik aktywności na Facebooku


Wyniki można również filtrować, wybierając odpowiednią aktywność z karty kategorii. Można na przykład filtrować posty lub zdjęcia, w których użytkownik jest oznaczony, przeglądać wydarzenia z życia, oglądać obejrzane filmy, usuwać znajomych i wiele innych funkcji. Ponadto można wybrać rok i miesiąc, aby zawęzić zakres wyszukiwania do określonego okresu.
Uwaga: Pozycja Dziennika aktywności w aplikacji Facebooka może być różna w zależności od interfejsu aplikacji dla różnych kont.

RELATED: Jak znaleźć folder Kosz na Facebooku

Jak wyczyścić dziennik aktywności na Facebooku

Chociaż nie jest możliwe usunięcie całego dziennika aktywności na Facebooku. Można jednak filtrować pewne działania w dzienniku aktywności i cofać je lub usuwać. Aby to zrobić, stuknij 3 kropki obok żądanej aktywności i wykonaj odpowiednią czynność.

Dzięki dziennikowi aktywności na Facebooku można łatwo zauważyć pewne zdarzenia i w razie potrzeby cofnąć podjęte działania. W przeciwnym razie jest prawie niemożliwe, aby nawigować z powrotem i kopać konkretnej aktywności, zwłaszcza jeśli masz zajęty profil na Facebooku.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka