Chatbot Instagram AI: Alert dotyczący nowej funkcji w 2023 r!

Po ogromnym sukcesie ChatGPT, platformy mediów społecznościowych stawiają na chatboty oparte na sztucznej inteligencji. Niedawno byliśmy świadkami sukcesu chatbota My AI na Snapchacie, a teraz Instagram planuje uruchomić własnego chatbota AI. Tylko czas pokaże, czy chatbot Instagram AI okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeśli jesteś kimś, kto chce poznać najnowsze informacje na temat uruchomienia chatbota na Instagramie, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o Chatbot AI na Instagramie.

Chatbot na Instagramie jest przeznaczony specjalnie do bezpośrednich wiadomości na platformie i jak każdy inny chatbot Instagram AI pomoże ci odpowiedzieć na twoje zapytanie w ludzki sposób. Możesz poprosić swojego chatbota o ogólne zapytania, żarty i inne czynności.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, zagłębmy się, aby dowiedzieć się więcej o Instagram AI Chatbot i jak korzystać z Instagram AI chatbot.

Czym jest Instagram AI Chatbot?

Chatbot Instagram AI

Meta zawsze była bardzo popularna w trendach technologicznych, a teraz, gdy generatywne chatboty AI przejmują kontrolę, firma dołączyła do modnego trendu i eksperymentuje oraz rozwija różne nowe narzędzia generatywnej sztucznej inteligencji dla Facebooka, Instagrama i WhatsApp.

Teraz, ku uciesze użytkowników, Instagram uruchamia własnego chatbota na platformie. Chatbot AI na Instagramie jest przeznaczony specjalnie dla sekcji DM na platformie. Chatbot na Instagramie jest bardzo podobny do chatbota My AI na Snapchacie.

Wiadomość o testowaniu chatbota AI na Instagramie została udostępniona przez badacza aplikacji Alessandro Paluzzi na Twitterze. Chatbot AI na Instagramie umożliwia zadawanie pytań systemowi AI w dowolnym wątku czatu.

To nie pierwszy raz, kiedy Meta eksperymentuje ze sztuczną inteligencją, widzieliśmy generatywne narzędzia AI pomagające tworzyć reklamy na Facebooku i wizualne narzędzia podpowiedzi dla naklejek na Instagramie.

Oświadczenie firmy Meta dotyczące Instagram AI Chatbot

Nie ma oficjalnego ogłoszenia, kiedy funkcja zostanie uruchomiona, ponieważ jest ona obecnie w fazie testów. Uruchomienie chatbota AI na Instagramie jest rozszerzeniem i krokiem naprzód w celu ulepszenia opcji przesyłania wiadomości na Instagramie. Meta łączy generatywną sztuczną inteligencję z zachowaniami użytkowników w zakresie korzystania z wiadomości.

W oświadczeniu dyrektora generalnego Meta, Mark Zuckerberg zauważył ostatnio o sztucznej inteligencji za pośrednictwem swojego nowego kanału transmisji na Instagramie: “W perspektywie krótkoterminowej skupimy się na tworzeniu kreatywnych i ekspresyjnych narzędzi. W dłuższej perspektywie skupimy się na rozwijaniu person AI, które mogą pomagać ludziom na różne sposoby. Badamy doświadczenia z tekstem (jak kot w WhatsApp i Messengerze), z obrazami (jak kreatywne filtry Instagrama i formaty reklam) oraz z wideo i doświadczeniami multimodalnymi.”

Jak korzystać z Instagram AI Chatbot?

Chatbot AI na Instagramie

Nadszedł czas, aby odejść od Siri i Alexy i znaleźć nowego chatbota AI na Instagramie. Korzystanie z chatbota Instagram AI może wydawać się zniechęcającym procesem, ale jest dość proste.

Chatbota Instagram AI można używać w dowolnym wątku czatu na platformie. Sztuczna inteligencja pomoże ci pisać bardziej efektywne wiadomości, a tym samym bot będzie zawierał odpowiedzi AI na wszelkie wiadomości i dyskusje na platformie.

Podsumowanie

Instagram nigdy nie przestaje eksperymentować. Co drugi dzień na platformie pojawia się nowa funkcja. Czasami te funkcje są uwielbiane, a innym razem są wprost odrzucane przez użytkowników. Dołączając do tego grona, Instagram jest gotowy do uruchomienia swojego chatbota na platformie. Aby dowiedzieć się więcej Chatbot Instagram AI i jak korzystać z chatbota AI na Instagramie, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Czym jest chatbot AI na Instagramie?

Instagram uruchamia własnego chatbota na platformie. Chatbot AI na Instagramie jest przeznaczony specjalnie dla sekcji DM na platformie i może pomóc odpowiedzieć na zapytanie w ludzki sposób.

2. Kiedy zostanie uruchomiony chatbot Instagram AI??

Chatbot Instagram AI jest w fazie testów i według doniesień wkrótce zostanie uruchomiony dla użytkowników na całym świecie.

3. Jak korzystać z czatbota Instagram AI?

Chatbota Instagram AI można używać w dowolnym wątku czatu na platformie. Sztuczna inteligencja pomoże ci pisać skuteczniejsze wiadomości.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka