Jak wyszukiwać na StumbleUpon bez paska narzędzi

Ten post jest napisany przez Pratyush, kto prowadzi niesamowity scrapbook @ FuLLy-FaLtOo .com

StumbleUpon zawsze pomagał blogerom, geekom i entuzjastom komputerów w znajdowaniu nowych witryn ich zainteresowania. Funkcja wyszukiwania na pasku narzędzi jest zbyt potężna, ponieważ działa jak wyszukiwarka społecznościowa, w której to nie komputery przeglądają strony, ale milionowa społeczność.

Niedawno StumbleUpon wprowadził kilka istotnych zmian, wprowadzając nowe opcje i tworząc nowy wirtualny pasek narzędzi, który będzie obsługiwał Google Chrome, Operę, Safari i inne niekompatybilne przeglądarki. Jednak opcja wyszukiwania była nadal niedostępna bez paska narzędzi. Zobaczmy więc, jak wyszukiwać na StumbleUpon bez paska narzędzi.

image

Wyszukaj: Sztuczka jest tak prosta, jak przeciągnięcie palcem po ekranie. Po prostu przeciągnij i upuść to Szukaj StumbleUpon łącze do paska zakładek. Gotowe, teraz kliknij go, aby wyszukiwać tak jak zawsze w przeglądarce Firefox lub Internet Explorer.

Zastosowana sztuczka jest prosta – na końcu zapytania dodawana jest wyszukiwana fraza (lub szukany temat):

http://www.stumbleupon.com/toolbar/#topic=NAZWA TEMATU

Korzystając z tej sztuczki, można również tworzyć kategorie, jak pokazano na pasku narzędzi.

Kilka przykładów:

http://www.stumbleupon.com/toolbar/#topic=Internet http://www.stumbleupon.com/toolbar/#topic=computers

Korzystając z powyższej sztuczki, można również utworzyć pełny pasek narzędzi StumbleUpon dla Chrome, Opery, Safari lub po prostu użyć go, aby zachować czyste miejsce na pasku zakładek Firefoksa.

Aby dodać inne zakładki do “Kciuków w górę&#8221 lub “Recenzji&#8221, zobacz je tutaj.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka