Jak zainstalować aplikację TikTok na telefonie iPhone w Indiach podczas obowiązywania zakazu?

TikTok, niesławna aplikacja do udostępniania wideo, została zakazane w Indiach tydzień temu. Sąd Najwyższy w Madrasie jako powód zakazu aplikacji podał narażenie dzieci na kontakt z treściami pornograficznymi i innymi nieodpowiednimi treściami. Po wprowadzeniu zakazu aplikacja TikTok została usunięta z Apple App Store oraz Google Play Store. W rezultacie nowi użytkownicy nie mogli pobrać aplikacji, podczas gdy dotychczasowi użytkownicy mogą z niej korzystać jak dawniej. Na szczęście właściwy sąd zniesiono zakaz z TikTok w dniu 24 kwietnia. Jednak aplikacja nadal nie jest dostępna do pobrania w sklepach z aplikacjami Apple’a i Google’a.

Chociaż możesz łatwo pobrać i zainstalować TikTok na Androida, gdy jest on zakazany, po prostu sideloading APK aplikacji. Z drugiej strony, ręczne zainstalowanie aplikacji na urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPhone i iPad, nie jest możliwe. Dzieje się tak, ponieważ firma Apple nie zezwala na pobieranie aplikacji z platform innych firm. W związku z tym użytkownicy systemu iOS mają możliwość zainstalowania aplikacji tylko z oficjalnej strony App Store.

pobierz aplikację tiktok w indiach

W tym artykule przedstawimy proste obejście problemu, które pozwoli ominąć zakaz i zainstalować aplikację TikTok na iPhonie lub iPadzie w Indiach. Technicznie rzecz biorąc, nie naruszysz indyjskiego prawa i wytycznych App Store, ponieważ zakaz korzystania z TikTok został zniesiony. Co więcej, nie ma ryzyka zainstalowania nieuczciwej lub zafałszowanej aplikacji, ponieważ TikTok jest pobierany z samego App Store. Oto, jak po wprowadzeniu zakazu można pobrać aplikację TikTok bezpośrednio na urządzenia z systemem iOS.

Jak pobrać TikTok na iPhone’a w Indiach z App Store

Aby to obejść, należy zmienić region lub kraj w naszym Apple ID na inny kraj niż Indie. Dzięki temu App Store uzna, że użytkownik uzyskuje dostęp do sklepu spoza Indii. Wykonaj poniższe kroki.

 1. Otwórz App Store na swoim iPhonie lub iPadzie.
 2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu.
 3. W sekcji Konto stuknij imię i nazwisko oraz adres e-mail.
 4. W ustawieniach konta wybierz opcję “Kraj/Region&#8221.
 5. Dotknij przycisku “Zmień kraj lub region&#8221.
 6. Przewiń w dół i wybierz “Stany Zjednoczone&#8221 jako swój kraj.
 7. Stuknij w Zgadzam się, aby zaakceptować warunki i zasady.
 8. Wybierz metodę płatności jako “Brak”.
 9. W polu adresu rozliczeniowego wpisz adres amerykański, np. firmy Apple lub Google. (Odwołaj się do obrazu)
 10. Stuknij Dalej, a następnie Gotowe.
 11. To wszystko! Poszukaj “Tiktok” w App Store, a zobaczysz ją na górze listy.
 12. Stuknij przycisk Pobierz, aby go zainstalować.UWAGA: Jeśli do konta jest już dodana metoda płatności, zostanie ona usunięta podczas zmiany kraju na inny niż. Można jednak ponownie wprowadzić informacje o karcie kredytowej lub debetowej z Indii (w kroku 8) i zostaną one zaakceptowane. Jeśli masz na koncie jakieś środki, nie możesz zmienić kraju, chyba że wydasz je w całości.

Jeśli jednak później zmienisz kraj z powrotem na Indie, aplikacja TikTok pozostanie na Twoim urządzeniu. Będzie ona nadal działać normalnie, ponieważ aplikacja nie została zbanowana na poziomie serwera.

Zastrzeżenie: Ten artykuł jest przeznaczony wyłącznie do celów informacyjnych i edukacyjnych. Bardzo szanujemy system sądowniczy Indii i jego werdykt.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka