Jak zainstalować Stock Mi-Recovery 2.0.1 na Redmi 1S

Niedawno udostępniliśmy przewodnik „Jak zainstalować CyanogenMod 11 (Android 4.4.4 KitKat) ROM na Redmi 1S”. Procedura wymagała zainstalowania ClockworkMod Recovery (CWM), aby uruchomić niestandardowy ROM CM11. Najwyraźniej kilku użytkowników Redmi 1S zflashowało odzyskiwanie CWM na swoich telefonach, aby zainstalować niestandardowy ROM w celu poprawy wydajności lub z innych powodów. Być może, jeśli przełączyłeś się z powrotem na MIUI ROM na Redmi 1S, ale nadal korzystasz z odzyskiwania CWM, to nie będziesz mógł zainstalować oficjalnych aktualizacji MIUI OTA. To dlatego, że aktualizacje OTA są instalowane przez aplikację MIUI Updater, która używa stockowego Mi-Recovery do aktualizacji urządzenia do najnowszej wersji. Również, może nie być w stanie zainstalować aktualizację OTA przez CWM zbyt.

2014-09-29 19.30.51

Chociaż aktualizacje OTA, takie jak najnowsza (JHCMIBH41.1 Stabilny) dla Redmi 1S zostanie pobrany na dysk folder downloaded_rom na wewnętrznej pamięci masowej, ale jego instalacja nie powiedzie się z powodu braku stockowego recovery. Aby rozwiązać ten problem, możesz po prostu przywróć standardowe odzyskiwanie na Redmi 1S instalując je przez odzyskiwanie CWM. Kroki poniżej:

Wymagania: Xiaomi Redmi 1S WCDMA z włożoną kartą SD.

1. Pobierz plik signed_stock_recovery_update.zip. (9.75 MB) – [Źródło pliku]

2. Przenieś pobrane pliki .plik zip do katalogu głównego karty SD.

3. Uruchom ponownie urządzenie w trybie odzyskiwania CWM – aby to zrobić, przejdź do aplikacji Updater, naciśnij przycisk menu, a następnie kliknij „Uruchom ponownie w trybie odzyskiwania”. Ewentualnie wyłącz telefon, a następnie naciśnij jednocześnie przycisk „Zasilanie + zwiększanie głośności”, aby uruchomić tryb odzyskiwania.

4. Wybierz „Zainstaluj plik zip” > „wybierz plik zip z karty SD”, a następnie wybierz „signed_stock_recovery_update”.plik „zip” i zainstaluj go.

2014-09-29 19.28.15

Teraz wróć i uruchom ponownie telefon, wybierając opcję „Uruchom ponownie system teraz”. To wszystko!

~ Następnym razem, gdy uruchomisz ponownie tryb odzyskiwania, znajdziesz stockowy Mi-Recovery 2.0.1. Teraz będziesz mógł normalnie instalować aktualizacje OTA. Mam nadzieję, że ten post okazał się przydatny. ��

Aktualizacja – Najwyraźniej aktualizacje OTA można zainstalować nawet po zainstalowaniu odzyskiwania CWM na Redmi 1S. Możesz wybrać opcję „Tak – Wyłącz flash recovery” w CWM podczas instalacji aktualizacji OTA, aby zapobiec aktualizacji od flashowania stock recovery przy starcie systemu.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka