Jak zmienić hasło do konta Hotstar

logo hotstar

Hotstar jest obecnie najpopularniejsza platforma OTT w Indiach a następnie Amazon Prime Video. Użytkownicy mogą na żywo przesyłać treści wideo z Hotstar przez stronę internetową, aplikację na iOS i Androida, a także na telewizję za pomocą urządzeń takich jak Amazon Fire TV Stick. Usługa OTT oferuje wszystkie rodzaje interesujących treści, w tym filmy, programy telewizyjne, seriale internetowe, sport i oryginalne seriale w formie Specjalności Hotstar. Ponadto Hotstar posiada prawa do transmisji ICC Cricket World Cup 2019 na stronie internetowej i w aplikacji w niektórych regionach.

Mimo że Hostar jest gigantyczną platformą streamingu wideo z milionami widzów z całego świata, brakuje mu kilku podstawowych zabezpieczeń. Najczęstszym problemem, z jakim spotykają się użytkownicy końcowi, jest niemożność zmiany hasła do konta Hotstar. Poza tym, Hotstar nie oferuje opcji wylogowania się ze wszystkich urządzeń, ani na komputerze, ani w aplikacji mobilnej.

Czy można wylogować się z wszystkich urządzeń w Hotstar??

Zaskakujący jest fakt, że Hotstar nie wymusza wylogowania z innych urządzeń, nawet jeśli zresetujesz lub zmienisz hasło do swojego konta. Może to być problem bezpieczeństwa, jeśli ktoś uzyska nieautoryzowany dostęp do Twojego konta Hotstar Premium lub VIP. W takich przypadkach należy skontaktować się z Hotstar i poprosić o przywrócenie konta.

Jeśli Twoje konto Hotstar ma słabe hasło, musisz ustawić silne hasło już teraz dla większego bezpieczeństwa. Choć nie ma prostego i łatwego sposobu na zmianę hasła do Hotstar, to ‘Zapomniałem hasła‘ opcja załatwia sprawę. Oto, jak możesz ustawić nowe hasło w Hotstar za pomocą aplikacji mobilnej i interfejsu internetowego.

Pamiętaj, że możesz zmienić hasło tylko dla kont, do których zalogowałeś się na Hotstar za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli zalogowałeś się używając swojego numeru telefonu komórkowego, Hotstar wyśle Ci 4-cyfrowy kod weryfikacyjny podczas logowania.

Jak zmienić hasło do konta Hotstar na telefonie komórkowym?

  1. Otwórz aplikację Hotstar na swoim smartfonie.
  2. Stuknij menu u góry po lewej stronie i stuknij nazwę swojego konta. menu aplikacji hotstar
  3. Teraz wyloguj się z Mojego konta. wylogowanie z aplikacji hotstar
  4. Otwórz aplikację ponownie i przejdź do strony logowania.
  5. Stuknij w “Posiadanie konta na Facebooku/Emailu”. wpisz adres e-mail w aplikacji hotstar
  6. Wpisz swój zarejestrowany adres e-mail i kliknij przycisk Kontynuuj. wprowadź adres e-mail w hotstar
  7. Na następnej stronie dotknij przycisku “Nie pamiętam&#8221. nie pamiętam hasła w aplikacji hotstar
  8. Wpisz ponownie swój adres e-mail i dotknij przycisku ‘Wyślij e-mail. aplikacja hotstar na androida
  9. Otrzymasz teraz wiadomość e-mail z linkiem do zresetowania hasła.
  10. Otwórz łącze, wprowadź nowe hasło i kliknij przycisk Aktualizuj.

Uwaga:: Możesz zobaczyć “Zainstaluj przeglądarkę internetową i spróbuj ponownie” komunikat po otwarciu łącza resetowania hasła w Gmailu. W takim przypadku naciśnij długo na link i skopiuj adres URL. Następnie wklej skopiowany adres URL w przeglądarce Chrome (stuknij Wyloguj, jeśli pojawi się komunikat, że jesteś już zalogowany). Teraz będziesz mógł zaktualizować hasło.

zresetuj hasło do konta hotstar

prośba o podanie hasła hotstar email

zaktualizuj hasło hotstar

Wskazówka: Możesz także użyć silnego hasła sugerowanego przez Hotstar podczas aktualizacji hasła do konta.

Tymczasem, procedura zmiany hasła do konta Hotstar na komputerze stacjonarnym jest bardzo podobna.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka