Jak zmienić kolejność zdjęć w statusie WhatsApp

Użytkownicy mogą udostępniać wiele zdjęć i filmów jednocześnie w swoim statusie lub historii w aplikacji WhatsApp. Przed opublikowaniem statusu można go dodatkowo obrócić, dodać podpis, adnotację lub naklejki i tekst. Być może zechcesz ułożyć status WhatsApp w kolejności, gdy publikujesz wiele aktualizacji statusu opisujących pewien moment. Na przykład serię ogłoszeń w miarę ich pojawiania się lub zdjęcia z jakiegoś wydarzenia lub uroczystości.

Możesz jednak wybrać kilka zdjęć lub filmów z galerii w kolejności, w jakiej chcesz je opublikować na swojej stronie internetowej Stan aplikacji WhatsApp. Mimo to wybieranie multimediów z różnych albumów w galerii może być kłopotliwe. Dzieje się tak po prostu dlatego, że trudno jest zapamiętać kolejność, którą chcesz wybrać, lub tę, którą już wybrałeś.

Czy mogę zmienić kolejność statusu w aplikacji WhatsApp??

Na szczęście WhatsApp po cichu dodał małą, ale przydatną funkcję, która pozwala użytkownikom zmieniać kolejność statusów WhatsApp. Wcześniej nie było to możliwe i powinno się przydać wielu osobom, zwłaszcza dziennikarzom medialnym i influencerom z mediów społecznościowych.

Dzięki możliwości zmiany kolejności zdjęć w statusie WhatsApp użytkownicy mogą odpowiednio zmienić kolejność swoich statusów. Na przykład, można przesunąć piąte zdjęcie na drugie miejsce i odwrotnie, aby zmienić ich pozycję. Dobre jest to, że użytkownicy mogą zmieniać kolejność statusów WhatsApp zaraz po zrobieniu zdjęć, a także po zaimportowaniu istniejących już multimediów z galerii.

Zauważ, że jest to obecnie możliwe tylko na iPhonie a nie w aplikacji WhatsApp dla systemu Android. Ponadto nie można edytować kolejności statusu WhatsApp po wysłaniu wiadomości.

Teraz zobaczmy, jak zmienić kolejność zdjęć w statusie WhatsApp na iPhonie.

Jak zmienić kolejność statusów w aplikacji WhatsApp

  1. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji aplikacji WhatsApp. [Sprawdź: Jak aktualizować aplikacje w systemie iOS 15]
  2. Przejdź do zakładki ‘Status&#8221 i wybierz wiele zdjęć jednocześnie dla statusu WhatsApp.
  3. Aby zmienić układ, stuknij i przytrzymaj (długo naciśnij) jedno ze zdjęć z dolnego rzędu. Wszystkie zdjęcia zaczną się poruszać. jak zmienić kolejność statusów WhatsApp
  4. Przeciągnij i przenieś zdjęcie lub film wideo w wybranym miejscu. jak zmienić układ zdjęć w statusie whatsapp
  5. Stuknij w przycisk ‘Udostępnij.

To wszystko. Wszystkie media zostaną umieszczone w Twoim statusie jednocześnie w dokładnie takiej kolejności, w jakiej je umieściłeś.

WSKAZÓWKA: Aby usunąć zdjęcie, gdy wszystkie są podrygujące, przytrzymaj i przeciągnij dane zdjęcie z dolnego rzędu na środek ekranu.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka