Jak zrobić rolki z Instagrama z wieloma zdjęciami i muzyką

Podobnie jak w przypadku TikTok i YouTube Shorts, Kołowrotki na Instagramie oferuje inteligentny sposób tworzenia krótkich filmów rozrywkowych. Większość użytkowników nagrywa filmy bezpośrednio w aplikacji Instagram lub używa istniejących filmów z galerii. Mimo to większość ludzi nadal nie wie, że do Rolki można dodawać zdjęcia. Pomysł, aby zrobić rolkę zdjęć z muzyką, ma sens, gdy chcesz podzielić się chwilą za pomocą zdjęć, a nie wideo. Jest to podobne do tworzenia pokazu slajdów składającego się z kilku zdjęć z podkładem muzycznym.

Co ciekawe, możesz tworzyć szpulki ze zdjęciami, korzystając z funkcji szpulek w samej aplikacji Instagram. Eliminuje to konieczność korzystania z aplikacji lub usług innych firm do tworzenia filmów na Instagramie z wieloma zdjęciami. Ponadto możesz wyszukać i dodać swoją ulubioną muzykę lub utwór z biblioteki muzycznej Instagrama.

Zobaczmy teraz, jak utworzyć rolki na Instagramie ze zdjęciami i muzyką na telefonie iPhone i Androidzie.

Jak zrobić rolki na Instagramie ze zdjęciami

1. Upewnij się, że aplikacja Instagram jest zaktualizowana do najnowszej wersji.
  2. Przejdź do strony “RolkiZakładka ” i stuknij ikonę aparatu w prawym górnym rogu, aby utworzyć nową rolkę.
  3. Przesuń palcem po ekranie w górę lub dotknij ikony “Galeria&#8221 w lewym dolnym rogu. tworzenie szpul instagramowych
  4. Stuknij menu rozwijane w lewym górnym rogu, aby dodać zdjęcia z określonego albumu fotograficznego. jak zrobić rolki z wieloma zdjęciami
  5. Stuknij folder (np. Ulubione, Selfies) i wybierz zdjęcie, które chcesz dodać do Rolki. Jak dodawać zdjęcia do szpulek na instagramie
  6. Wybierz czas, przez jaki dane zdjęcie ma być wyświetlane w aplikacji Reel. Aby to zrobić, przeciągnij boki suwaka i skróć czas wyświetlania (z domyślnych 5 sekund). jak tworzyć rolki ze zdjęciami i filmami
  7. Stuknij przycisk “Dodaj&#8221, aby dodać zdjęcie do rolki.
  8. Aby dodać więcej zdjęć, po prostu powtórz powyższe czynności od kroku #3 do kroku #7.
  9. Po dodaniu wszystkich zdjęć, dotknij przycisku “Audio&#8221, aby dodać muzykę do swojej rolki. Jak zrobić rolkę z muzyką
  10. Stuknij w ikonę “Podgląd”przycisk. Na następnym ekranie dodaj tekst, efekty, naklejki (WSKAZÓWKA: Dodaj znikające naklejki do rolki lub podkład głosowy do swojego klipu, jeśli jest to wymagane. jak udostępnić rolkę na instagramie

To jest to. Twoja rolka ze zdjęciami jest teraz gotowa do udostępnienia na Instagramie. Możesz również zapisać Rolki z Instagrama w rolce aparatu, ale zostaną one zapisane bez dźwięku.

WSKAZÓWKA: Aby dodać więcej niż sześć zdjęć, wystarczy skrócić czas trwania zdjęć, ponieważ w aplikacji Reels obowiązuje limit 30 sekund nagrywania. Poza tym możesz zmieniać układ klipów w rolkach Instagrama.

Jak zrobić rolki na Instagramie z wieloma zdjęciami

Użyj tej funkcji, jeśli chcesz szybko dodać wiele zdjęć z jednego albumu fotograficznego, zamiast wybierać wiele zdjęć z różnych albumów.

1. Przejdź do ekranu “Utwórz rolkę&#8221 i dotknij ikony Galerii.
  2. Wybierz katalog, z którego chcesz dodać wiele zdjęć i filmów.
  3. Stuknij w przycisk “Wybierz wielePrzycisk ” (ikona dwóch nakładających się kwadratów) w prawym górnym rogu. Jak zrobić rolki na Instagramie z galerii
  4. Wybierz zdjęcia w kolejności, w jakiej mają się pojawić w rolce. Jak zrobić instagramowe rolki z wieloma zdjęciami
  5. Dotknij “NextPrzycisk ” i dostosuj interwał czasowy zdjęć po kolei.

Po zakończeniu dodawania zdjęć możesz dodać do rolki piosenkę, naklejkę, efekty, a nawet własny głos.

UWAGA: Wypróbowaliśmy powyższy przewodnik na iPhonie, ale kroki powinny być podobne dla użytkowników Androida.

ZWIĄZANE: Jak korzystać z wielu filtrów w rolkach na Instagramie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

• Gdzie są zapisane szkice moich zdjęć na Instagramie??
  • Jak połączyć Instagram Reels z Facebookiem
  • Czy mogę wstrzymać Instagram Reels??
  • Jak udostępniać pełne rolki na Instagram Story
  • Jak usunąć klip wideo z rolki na Instagramie