Kanały Google SMS: Wysyłanie aktualizacji bloga i innych informacji do grupy za pomocą wiadomości SMS za darmo

Google India wprowadziło właśnie nowy produkt o nazwie Kanały Google SMS, który umożliwia subskrybowanie powiadomień o nowościach, aktualizacji blogów i innych informacji, takich jak horoskopy, dowcipy, akcje czy nawet wyniki krykieta, za pośrednictwem wiadomości tekstowych SMS.

Kanały SMS Google to usługa, która umożliwia korzystanie z kanałów/grup w wiadomościach SMS. Jest to bezpłatna usługa, która umożliwia bezpłatne pobieranie treści premium publikowanych przez partnerów wydawniczych Google, popularne produkty Google (Google News, Blogger i Google Groups) oraz witryny obsługujące RSS/Atom.

Kanały SMS umożliwiają tworzenie własnych kanał(y) do publikowania treści, które inni użytkownicy mogą subskrybować. Można również tworzyć grupy przez SMS, aby komunikować się z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami.

Jest to darmowa usługa ? – Tak, nie płacisz nic za wysyłanie i odbieranie wiadomości za pomocą Kanałów SMS Google. Kiedy publikujesz wiadomość na swoim kanale, wszyscy jego członkowie otrzymują ją za darmo.

Możesz także korzystać z usługi Google SMS, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach i informacje pogodowe na swój telefon. Obsługuje języki angielski, hindi, telugu, tamilski, malajalam i kannada.

przez   [ Cyfrowa Inspiracja ]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka