Klient Twittera Echofon jest już dostępny dla systemu Windows

W kwietniu jako pierwsi informowaliśmy, że Echofon dla Windows zostanie wkrótce udostępniony. Cóż, nie było to zbyt szybko, ale oczekiwanie wreszcie się skończyło, ponieważ wersja beta popularnego i niesamowitego klienta Twittera „Echofon” została wydana jako aplikacja desktopowa dla systemu Windows. Oprócz użytkowników Firefoksa, Mac OS X i iPhone’a (iOS), także użytkownicy Windows mogą teraz korzystać z prostego i czystego Twittera na Echofonie. Aplikacja desktopowa Echofonu jest szybka, ma fajny wygląd i interfejs podobny do tego, jaki mają na innych platformach.

Echofon Windows Twitter klient umożliwia tweetowanie i śledzenie twitterowej osi czasu, wzmianek, wiadomości, list itp. bezpośrednio z pulpitu Windows. Można po prostu czytać tweety, zamieszczać odpowiedzi, oznaczać jako ulubione, retweetować lub retweet z komentarzem. Istnieje możliwość ustawienia rozmiaru czcionki tweetów oraz interwału aktualizacji tweetów. Kliknięcie uchwytu użytkownika na Twitterze powoduje wyświetlenie okna, za pomocą którego można wyciszyć lub zablokować daną osobę i wyłączyć jej retweety. Jeśli używasz Echofon na iPhone, to jest to łatwe, aby wrócić z miejsca, gdzie skończyłeś, jak to synchronizuje swoją aktywność i ustawienia zbyt.

W przeciwieństwie do aplikacji TweetDeck dla systemu Windows nie wymaga Adobe Air. Wystarczy pobrać i zainstalować. Następnie autoryzuj się w serwisie twitter, aby umożliwić Echofonowi dostęp do Twoich danych twitterowych.

Obsługa: Windows XP, Vista i Windows 7

– Pobierz Echofon dla Windows

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka