Komunikator Samsung ChatON zaktualizowany o nowe, ulepszone funkcje

Samsung ChatON to wieloplatformowa usługa do obsługi wiadomości aka komunikator internetowy, który oferuje efektywne medium do pozostawania w kontakcie i utrzymywania lepszych relacji ze swoimi znajomymi lub grupami. ChatON aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych jest dostępna na główne platformy mobilne, takie jak Android, iOS, Blackberry, Windows Phone (telefony Samsung), Windows Mobile i smartfony bada. W lutym Samsung w widoczny sposób przekształcił ChatON w aplikację wieloplatformową, uruchamiając jej wersję internetową. Globalna usługa komunikacji mobilnej ChatON jest już dostępna w 120 krajach w 66 językach.

Chat-On

Aplikacja ChatON firmy Samsung jest całkowicie bezpłatna, posiada fajny graficzny interfejs użytkownika, obsługuje wiele urządzeń i ułatwia rozmowy między przyjaciółmi. Jest dość podobna do WhatsAppa, ale w przeciwieństwie do niego ChatON oferuje wiele ciekawych funkcji bez żadnych ograniczeń. Teraz możesz swobodnie rozmawiać ze swoimi znajomymi z ChatON, a nawet z więcej niż dwoma znajomymi jednocześnie dzięki aplikacji ChatON Czat grupowy opcja. Bezproblemowe opcje udostępniania multimediów umożliwiają wysyłanie zdjęć, filmów, animowanych wiadomości, audio & nagrywanie wideo, kontakty, kalendarze, lokalizacja itp. wystarczy kilka stuknięć.

Zawiera duży zbiór fajnych emotikonów i ikon, dzięki którym zwykły czat stanie się kreatywny i piękny! Interfejs czatu można łatwo dostosować do własnych potrzeb, np. można zmieniać styl tła, styl dymków i rozmiar czcionki. Użytkownicy mogą zaprosić swoich znajomych do ChatON, używając ich numeru telefonu, Samsung ID lub wysyłając link do pobrania przez SMS, Facebook i Twitter. Podczas rozmowy na czacie można zaprosić więcej znajomych do rozmowy grupowej, a także skorzystać z opcji tworzenia kopii zapasowych. Aplikacja obsługuje powiadomienia Push, a także Wyskakujące powiadomienia, co jest naprawdę imponujące.

Najnowsza wersja ChatON został zaktualizowany o zaawansowane funkcje, dzięki czemu jest bardziej rozbudowanym i w pełni funkcjonalnym klientem wiadomości mobilnych. Obejmuje to ulepszony czat grupowy, wiadomości animowane przez użytkownika, animowane emotikony, kufer, interakcja z kumplami, kumple mówią. Trunk przechowuje wszystkie udostępnione przez Ciebie treści i sprawia, że są one szybko dostępne w jednym miejscu. Spośród wszystkich tych ulepszeń dwa najbardziej imponujące to „Wiadomości animowane” i funkcja „Push-to-Talk”.

Wiadomość animowana to wbudowany inteligentny edytor do tworzenia animowanych wiadomości (Scribble) z odręcznym pismem, tekstami, zdjęciami, tłem i muzyką. Fajne jest to, że animacje są prezentowane odbiorcy w taki sam sposób, w jaki zostały narysowane przez Ciebie. Utworzone animacje można zapisać w celu późniejszego wykorzystania. (Zasługuje na wypróbowanie)!)

Push-to-Talk to kolejna wspaniała funkcja, która praktycznie zmienia telefon w krótkofalówkę. Podczas normalnego czatu wystarczy dotknąć przycisku telefonu, aby włączyć nagrywanie. Następnie wypowiedz swoją wiadomość, a po naciśnięciu przycisku nagranie zostanie natychmiast przesłane do urządzenia odbiorcy, aby mógł on od razu je odsłuchać.

Zobacz album

ChatON

ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW DOWNLOAD ALL
Wyświetl album Wyświetl album Zobacz album Album z widokami Wyświetl album

Samsung ChatON Nowe funkcje –

  • Udoskonalony czat grupowy – Rozsyłanie wiadomości do kilku znajomych jednocześnie
  • „Pień” – Skrzynka udostępniania treści ChatON, w której można zostawiać komentarze i udostępniać treści na innych stronach, w tym na Facebooku
  • Wiadomość animowana – Tworzenie własnych animowanych wiadomości z oryginalnymi rysunkami, tekstami, materiałami dźwiękowymi i zmieniającymi się obrazami tła
  • Anicon (Animowany Emotikon) – Pobieraj różne urocze animowane emotikony z poziomu aplikacji
  • Kumple mówią – Publikuj komentarze bezpośrednio do znajomych? profil w każdej chwili
  • Ranga interakcji – Sprawdź na pasku postępu, jak często rozmawiasz na czacie z przyjaciółmi
  • Społeczność Micro SNS (serwis społecznościowy)

Pobierz ChatON – Android | iOS [Darmowa dla wszystkich obsługiwanych urządzeń]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka